Dertlerinize Çare Bulun

Dertlerinize Çare Bulun

Selamlar, ismim Ayhan, burada olmamın sebebi, medyum Dolunay sayesinde hayatımın düzene girmiş olmasıdır. Kendisine gerçek anlamda müteşekkirim. Son derece itinalı, ilgili ve düzgün biri olduğu için yorum yapmak istedim. Belki bir başkasına faydam dokunur diye düşündüm. Ben kız arkadaşımla yaşadığım bir sorun yüzünden kendisi ile görüştüm. Bir türlü evlenmeye ikna edemiyordum. Kız arkadaşımın garip korkuları vardı ve bunların üstesinden gelemiyorduk. Ben de bu arayışa girdim ve Dolunay hoca ile bu sayede tanıştım.

Herkese Ulaşabilir

Medyum Dolunay telefon numarası diye arattırdığınızda da kolayca ulaşabileceğiniz numarasından kendisi ile görüştüm. Merak edenler için 0555 171 85 40 telefon numarası budur. İstediğiniz zaman arayabiliyorsunuz ki kendisi meşgul değilse zaten açıyor. Her neyse, kız arkadaşımı ikna edip beraber görüştük, tamamen onun sayesinde şu an evliyiz diyebilirim. İlk başta şüpheliydik acaba gerçek mi, düzgün biri mi diye ama daha ilk dakikada tüm endişeleriniz ortadan kalkıyor.

Sizi Rahatlatıyor

Hiç çekinmeden her türlü derdinizi paylaşabileceğiniz birisi olduğu için bir anda rahatlıyorsunuz. Dolandırıcıların tuzağına düşmek istemiyorsanız hemen arayıp kendisi ile görüşün derim. Zaten internette de onunla görüşüp hayatı kurtulan, sorunları biten sayısız insan var ki siz de bunlara şahit olabilirsiniz. Ayrıca para tuzağı olan siteler filan var onlardan da uzak durun derim. Bu yüzden size kendisinin telefonunu veriyorum ki daha en başında içiniz rahat olsun.

İlgili Başlıklar

Dertlerinize Çare Bulun

Hepimizin hayatında zaman zaman dertler, sıkıntılar ve sorunlar olur. Hayatın kaçınılmaz bir parçası olarak karşımıza çıkan bu zorlukları aşmak için çare aramak doğal bir insan özelliğidir. Peki, dertlerimize çare bulmanın yolları nelerdir? İşte size bazı ipuçları:

1. Olumsuz Düşüncelerden Kurtulun: Dertlerimizin çoğu, negatif düşüncelerimizden kaynaklanır. Bu yüzden, olumsuz düşüncelerden kurtulmamız önemlidir. Olumlu düşünmek, yaşadığımız sorunlara daha iyi çözümler bulmamıza yardımcı olur.

  • 2. Stresi Azaltın: Stres, dertlerimizin büyümesine ve sıkıntılarımızın artmasına neden olabilir. Bu yüzden, stresi azaltmak için yoga, meditasyon veya spor gibi rahatlama tekniklerini deneyebilirsiniz.
  • 3. Destek Alın: Dertlerimizi paylaşmak, yükümüzü hafifletmemize yardımcı olabilir. Güvendiğiniz bir arkadaşınızla veya ailenizle sorunlarınızı konuşmak, çözüm bulmanızı kolaylaştırabilir.

Hayatta dertlerden tamamen kurtulmak belki mümkün değildir, ancak onlarla başa çıkmak ve çözüm bulmak için adımlar atabiliriz. Unutmayın, her sorunun bir çözümü vardır ve dertlerimizin üstesinden gelebiliriz. Kendimize zaman ayırarak, olumlu düşünerek ve destek alarak dertlerimize çare bulabiliriz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1337 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“Dertlerinize Çare Bulun” için 3 yorum var.

  1. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  2. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  3. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir