Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinden Ayırma Büyüsü, eski sevgilinizin sizden sonra beraber olduğu kişi ile ayrılmalarını istiyorsanız dolunay vakti sevgilinizin bir eşyasına ve sevgilinizin yeni sevgilisinin fotoğrafına aşağıdaki dua 11 defa şer bir saatte okunur ve eşyayı gömün fotoğrafı yakıp denize atın. Dua budur: Ya eyyühen nasütteku rabbekümüllezı halekaküm min nefsiv vahıdetiv ve haleka minha zevcelna ve besse minhüma ricalen kesırav ve nisaa* vettekullahellezı tesaelune bihı vel erham innellahe kane aleyküm rakıyba.Ve atül yetama emvalehüm ve la tetebeddelül habise bit tayyibi ve la te’külu emvalehüm ila emvaliküm innehu kane huben kebıra.Ve in hıftüm illa tuksitu fil yetama fenkihu ma tabe leküm minen nisai mesna ve sülase ve ruba’ fe in hıftüm ella ta’dilu fe vahıdeten ev ma leleket eymanüküm zalike edna ella teulu.Ve antün nisae sadükatihinne nıhleh fe in tıbne leküm an şey’im minhü nefsen fe küluhü henıem merıa.Ve la tü’tüs süfehae emvalekümülletı cealellahü leküm kıyamev verzükuhüm fıha veksuhüm ve kulu lehüm kavlem ma’rufa.Vebtelül yetama hatta iza beleğun nikah fe in anestüm minhüm ruşden fedfeu ileyhim emvalehüm ve la te’küluha israfev ve bidaran ey yekberu ve men kane ğaniyyen felyesta’fif ve men kane fekıyran felye’kül bil ma’ruf fe iza defa’tüm ileyhim emvalehüm fe eşhidu aleyhim ve kefa billahi hasıba.

Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinden Ayırma Büyüsü. İlişkilerde yaşanan ayrılıklar bazen acı verici olabilir ve insanlar farklı yöntemler deneyerek sevgililerini geri kazanmaya çalışırlar. Ancak, kesinlikle unutmamız gereken bir nokta var: insanların duygularına ve iradelerine saygı duymak çok önemlidir.

Öncelikle, belirtmek isterim ki bu blog yayınında sadece bir konuyu tartışacağız. Eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma büyüsü gibi yöntemlere başvurmadan önce durumunuzu gözden geçirmenizi ve etik değerleri unutmamanızı önemle vurgulamak istiyorum. Aşk ve ilişkilerde sağlıklı bir iletişim ve anlayışa dayalı olmak en önemli şarttır.

Ayrılıklar, her ne kadar zorlu bir süreç olsa da zamanla iyileşebilen ve üzerine konuşulması gereken durumlardır. Bu süreci daha sağlıklı ve olgun bir şekilde atlatmanın yolları vardır. Öncelikli olarak, ayrılığın nedenlerini ve ilişkideki eksiklikleri gözden geçirmek önemlidir. Kendinizi geliştirmek, yeni hobiler edinmek veya eski dostlarınızla vakit geçirmek gibi şeyler size bu süreçte yardımcı olabilir.

 • Sevgilinizi geri kazanma sürecinde olumsuz duygulara kapılmak yerine, uygun adımlar atmayı tercih etmek önemlidir. İlişkinizin bitmesiyle birlikte değişimi kabul etmek ve geleceğe odaklanmak gereklidir. Özgürlüğünüzü hissedin ve yeni başlangıçlar yapmaktan korkmayın.

Başkalarının özgür iradesine müdahale etmek yerine, kendi hayatınızı yönlendirebileceğiniz adımları atarak daha sağlıklı ve mutlu bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Herkesin kendi seçimlerini yapma hakkı vardır ve bu seçimlere saygı duymak, ilişkilerde daha olgun bir yaklaşım sergilemek demektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4617 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinden Ayırma Büyüsü” için 24 yorum var.

 1. Mahallemize yeni taşınan yakışıklıya abayı yaktım. Ama onun beni gözü görmüyor. Hayatında özel biri var. Bense onu düşünmeden yapamıyorum Durumu annem açtım. Medyum dolunay desteği ile aşık etme büyüsü yaptırdık. Beni görmeyen gözleri beni görür oldu. Teşekkür ederiz Medyum Dolunay.

 2. Annemin özel hayatındaki başka adamalr artık bizi rahatsız ediyor. Evden soğumasına neden olan bu amaların sayısı birden fazla. Güzelliği ile karşısına çıkanalrın iltifatlarına kanması her şeyi çıkmaza sokuyor. Meğer evden soğutma büyüsü yaptırılmış. Medyum Dolunay bize bunu ilettiğinde hemen terc işlemini yapmasını istedik. Artık mutluyuz. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 3. Komşu kızına aşık olan kardeşim hayattan kopmaya başladı. Kızın nişanlandığını duyunca her şeyden uzaklaştı. Eve bile gelmez oldu. Onu hayata yeniden bağlayacak tek kişi oydu. Bunun üzerine bağlama büyüsü ile kardeşim ile bu kızın arasını yaptırmaya karart kıldık. Medyum Dolunay’dan istediğimiz yardım ile sorun çözüldü. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 4. Erkek kardeşime çok çapkın bir kız musallat oldu. Hal böyle olunca annem çıldırma noktasına geldi. Çok yıprandı. Kardeşim onun gelinimiz olduğunu söyledikçe işler daha da çıkmaza giriyordu. Hayatımızdaki bu çıkmazdan Medyum Dolunay’ın ayrılık büyüsü ile sıyrıldık. Teşekkür ederiz Medyum Dolunay.

 5. Eşim çok çapkın. Gözünün sürekli dışarıda oluşu beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Arkadaşım çok övdüğü Medyum Dolunay’dan bahsedince onunla konuşma gereği hissettim. İyi ki onun tavsiyesini dinlemişim. Eşime soğutma büyüsü yaptırdım. Attık her şey yolunda. Mutluyuz. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 6. Ben birini sevmekle büyük hata yaptım ya da yanlış kişiye aşık oldum. Artık ne düşüneceğimi bile bilemiyorum. Tek bildiğim yeni sevgilisi olduğu ve o kızdan ayrılmasını istediğim. Bunun için eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma işlemi yaptırmak istedim. En etkili büyüleri ile birçok kişiye yardımcı olduğunu bildiğim Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Tabi ki yaptığı tesirli papaz büyüsü etkisini gösterdi. Ayrıldılar ve ben size de tavsiye ederim. 20 günde sonuç alır; sorununuzu çözer ya da dileğinizi yerine getirirsiniz.

 7. Size tavsiyem hiç aşık olmayın. Ben oldum başım yandı. Beni terk etti. Üstelik internetten tanıştığı bir adam için. Eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma hakkında çok makale okudum. Kararlıydım. Bana yaşattığını yaşamasını sağlayacaktım. Öyle de oldu. Medyum Dolunay yaptığı ayırma büyüsü ile onları öyle bir kopardı ki bir daha yan yana dahi gelmezler. Size de tavsiye ederim.

 8. Çok sevdik birbirimizi ve nişanlanacaktık. Bir anda beni terk etti. Neye uğradığımı şaşırdım. Ekonomik şartları daha iyi birini bulmuş. O kadar çok istedim ki ayrılmalarını. Google’dan büyüleri araştırırken Medyum Dolunay ile ilgili yorumları okudum. Kendisini aradım ve eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma için neler yapılır hakkında bilgi aldım. Papaz büyüsü ile ayırma işlemi yaptık. Sonuç aldım. Adam kızı ortada bıraktı. Hem de nikah öncesinde. Aynı üzüntüyü yaşamasını dilemiştim gerçek oldu. Teşekkür ederim her şey için.

 9. Eğer aldatılarak terk edildiyseniz gerçekten karmaşık duygular yaşıyorsunuz. Hırs, öfke, intikam tüm ruhunuzu saran hisler oluyor. Bende eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma noktasında çok kararlıydım. Canı yansın, ciğer acısını hissetsin istedim. Medyum Dolunay tarafından yapılan tesirli büyüler etkisini gösterdi. Ayrıldılar ve ben inanılmaz keyifliyim. Size de tavsiye ederim.

 10. Eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırmak istiyorsanız siz de benim gibi işinde profesyonel bir medyumdan destek almalısınız. Medyum Dolunay ile ilgili referansları okuduktan sonra kendisine ulaştım ve ne kadar işinin ehli olduğunu görmüş oldum. Yaptığı tesirli dualar ve vefk sayesinde eski sevgilim beni aldattığı adamdan ayrıldı. Çok teşekkür ederim.

 11. Bir insanın umutlarınla oynamak çok büyük bir suçtur. O kişinin yaşama amacını elinden alabilirsiniz. Uzun soluklu bir ilişkiden sonra bana da böyle oldu. Bende her şeyi bırakıp eski sevgilinizi yeni sevgilinizden ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim. Medyum Dolunay ile birlikte hareket ettik. Eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma konusunda yaptıkları işe yaradı. Sevgilim de bana geri döndü. Sizde yaptırın; sevdiğiniz size geri dönsün.

 12. Eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma büyüsü, duası şeklinde birçok yazı okudum. Hemen beni terk eden beş yıllık sevgilime yaptırmaya karar verdim. Beni yıllarca oyalayıp çekti gitti. Yeni birini bulmuş. Ben size sorarım dedim ve harekete geçtim. Referanslara bakarak Medyum Dolunay telefonunu çevirdim. Kendisi bana çok tesirli bir büyü önerdi. Hemen kabul ettim ve öngördüğü sürede ayrıldılar. Her şey için teşekkürler.

 13. Eski sevgilim beni terk etti. Ona öyle kızgınım ki anlatamam. Benimleyken de beni aldatıyormuş meğer. Duyunca inanamadım. Çareyi ben de eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma büyüsünde buldum. Bunun için Medyum Dolunay bana çok yardımcı oldu. Ayırma için papaz büyüsü de yaptık. Bir ay olmamıştı ayrıldıkları haberi geldi. Çok mutlu oldum.

 14. Çok seviyordum. Deli divane olmuştum. Ancak beni terk edip başkasına yar oldu. Onu düşünüyor; kendime durumu da yediremiyordum. Hemen her dakika ne yapabilirim diye araştırırken eski sevgilinizi yeni sevgilisinden ayırma için yapılabilecekleri keşfetmek adına Medyum Dolunay ile görüşmeye karar verdim. İyi ki de görüşmüşüm. Yeni sevgili gitti ve bana geri döndü. Şimdi çok mutluyuz.

 15. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 16. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 17. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 18. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 19. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 20. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 21. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 22. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 23. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir