Kısmet açılması için okunacak dualar

Kısmeti kapanmış genç kız ve delikanlıların okuyavağı bu dua ile en kısa sürede sevdiğiniz sizi sevecek güzel bir kişi hayatınıza girecek mutlu bir yuva kurmak için yol alıcaksınız.Uygulamaya başlamadan önce içilebilcek kadar temiz doğal kaynak suyu bulunup 101 defa ağaıdaki ayet okunması gereklidir.Kısmeti kapalı olan ve evlenmek isteyen kişi dua 101 defa okuduktan sonra temiz sudan içer.Bu işlem tam 1 ay boyunca özellikle ramazan ayları iftardan sonra yapılır.Bu uygulama ile üzerinde bağ olmuş kişinin bağıda kurtulurmuş

Inna fetahna leke fethan mübina.Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kısmet açılması için okunacak dualar

Kısmet açılması için okunabilecek bazı dualar şunlardır:

  1. “Ya Fettah” duası: Allah’ım, açılmamızı kolaylaştır ve bize bol rızık ver. Kısmetlerimizi aç ve bize hayırlı kapılar aç. Amin.
  2. “Allahümme ente’l-fettahü’l-ekrem” duası: Ey Rabbimiz, sen sonsuz rahmet sahibisin. Bize kısmetlerimizin açılmasını nasip et ve her türlü zorluğu kolaylaştır. Amin.
  3. “Rabbena atina fid-dünya haseneten ve fil ahireti haseneten ve kına azabennar” duası: Ey Rabbimiz, bize dünya ve ahirette hayırlı kazançlar ver ve bizi cehennem azabından koru. Amin.
  4. “Allahümme Rabbi es’elüke bi esmel husna” duası: Ey Rabbimiz, en güzel isminle sana dua ediyorum. Bize güzel kısmetler nasip et ve zorluklarımızı gider. Amin.
  5. “Rabbim, kısmetlerimi bereketlendir, hayırlı kapılar aç ve bol rızık ihsan et. Şüphesiz sen bütün dilekleri yerine getiren, bütün dertlere deva olan Rabbimizsin. Amin.”
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 982 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

“Kısmet açılması için okunacak dualar” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir