Kötü insanlardan koruma duası

Kötü insanlardan koruma duası: Büyü ve nazardan, kaza ve beladan, cin ve insan şerrinden korunmak, hayırlı niyetlere ulaşmak, halk arasında sevimli ve muhabbetlj olmak için aşağıda gelen mübarek vefki şerif miskianber mürekkebi ile eşref bir saatte yazarak taşınmaya devam edilmelidir.
Bu vefki şerif hazırlanarak uyumayan, huysuzluk yapan çocukların boyunlarına takıldığı takdirde fevkalade etkisi müşahede edilir.
Büyüklercjen yapılacak talep ve ricalara karşıda taşınılmasında da büyük fayda vardır.

Kötü insanlardan koruma duası

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kötü insanlardan koruma duası

“Allah’ım, senin yüce rahmetinle güvendeyim, kötü insanların şerrinden korunmak için sana sığınıyorum. Kalbimde ve ruhumda koruyucu bir siper oluştur. Bana güç ver, bilgi ve anlayışla donat, kötü insanların tuzaklarından uzak durmamı sağla. Kötü niyetli insanların hilelerine karşı uyanık olmamı sağla. Beni güvenlik, huzur ve adalet içinde koru. İyi insanlarla karşılaştır ve kötülüklerden uzaklaştır. Senin yardımınla sadece iyiliği yayacak, kötülüğü geri püskürtecek ve zulme karşı duracağım. Şerrinle savaşan, kötülüğe karşı kalkan olan senin sonsuz gücünü diliyorum. Amin.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1929 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
31 Hayır

“Kötü insanlardan koruma duası” için 3 yorum var.

  1. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  2. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  3. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir