VEFK SONUÇLARI

Vefk tılsımı, bilgi sahibi, mükemmel sezgisel ve medyumluk yetenekleri olan, dini inançları tam ve hocalık bilgisi yerinde, diğer varlıklarla iletişimi olan bir zat tarafında yapıldığında mükemmel sonuçlar vermektedir. Kişiyi koruyan, dileklerinin yerine gelmesinin sağlayan bu tılsım, yerinde bir şekilde yapıldığında koruyucu bir kalkan gibi kişinin üzerinde olur. Kişiyi ferahlatır, psikolojisini düzeltir. Kısmeti açılır, sağlığı düzelir. Bu nedenle, doğru elde yapılırsa mükemmel vefk sonuçları olur.
Vefk Tılsımı ve Sonuçları:
Kutsaş kitabımızdan ayetlerin, hadislerin ve özel seçilen duaların, rakamsal simgelerle yazılması ile bu tılsım hazırlanır. Bu özel simgeler kağıda yazılır. Kağıt katlanır ve yedi kat usulü ile hoca tarafından dualarla bu işlem yapılır. Ardından sarılır bunun nedeni de, sürekli tene temas edeceğinden, ıslanmaması, yırtılmamasıdır. Bir naylon malzeme ile sarılabilir, ardından tercihen bir kumaşla kaplanıp dikildikten sonra deri kılıfa konmalıdır. Bu şekilde ister boyunda, ister göğsün sağ tarafından sürekli şekilde taşınmalıdır. Taşınması ile birlikte, vefk tılsımı sonuçları ortaya çıkmaya başlar.
Vefk Tılsımının Sonuçları kişiye olumlu etkiler sunar:
Vefkin sonuçları, sizi memnun edecek özelliklerle dikkat çeker. Kesinlikle vücudunuzdan muskanızı ayırmamalısınız. İlk andan itibaren içinize dolacak ferahlıktan etkileneceksiniz. Kısmetinin açılacak, muskanız koruyucu bir kalkan gibi sizi saracak. Zarar görmesi ya da düşürmeniz durumunda hemen hocanızla iletişime geçiniz.Bu tılsımı mükemmel yapacak medyum Dolunay’dan yardım alabilirsiniz. 0555 171 85 40 telefonu ile hoca sizleri bekliyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 821 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir