Sevdiğiniz Kişiye Şirin Görünme Duası

Sevdiğiniz Kişiye Şirin Görünme Duası: Aşağıda gelen azimeti muhabbete dair eşref bir saatte yazıp, sağ kolda taşıyan kimse herkesin gözüne çok şirin ve sevimli görünür. Eğer talep edilen kimsenin ismi azimete ilave edilirse özellikle o kişinin de gözüne sevimli ve tatlı görünülür.

Sevdiğiniz Kişiye Şirin Görünme Duası

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğiniz Kişiye Şirin Görünme Duası

Sevgili Allah’ım, Bugün sana, sevdiğim kişi yanımda olduğunda şirin görünebilmek için bir dua yaratıyorum. Kalbimdeki sevgi dolu hisleri ona geçirebilmek, onunla iletişim kurabilmek ve beni her zaman sevimli bulmasını sağlamak için yardımını istiyorum.

Lütfen sevgilimle daha çok zaman geçirme fırsatı ver, böylece birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz. Sevgiyle ve anlayışla birbirimize yaklaşabilmek için bize sabır ve anlayış ver.

Beni daima koru ve kollarını benim üzerime sarmaya yardımcı ol. Başkalarının da beni şirin bulmaları için bana bir çekicilik ver.

Bana, sevgilimin kalbini çalmak için içtenlikle gülümsemeyi ve tatlı konuşabilmeyi öğret. Onun hayatında pozitif bir etki yaratmak ve her zaman ona destek olmak için bana bilgelik ver.

Şirin görünmek ve sevdiklerimizi mutlu etmek için sana inancımızla, dualarımla ve sana olan güvenimle bize yardım etmeni diliyorum. Bu duayı ettiğim için minnettarım ve sana sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1182 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
27 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir