ESMAÜL HÜSNA’NIN HAVASSI

ESMAÜL HÜSNA’NIN HAVASSI ESMAÜL HÜSNA’NIN HAVASSI: Herhangi bir dile.inin yerine gelmesini isteyen kimse,önce güzelce temizlenip abdest ald.ktan sonra Allah rizası için iki rekat hacet namazı kılsın.Namazdan sonra Esmâ-ül Hüsnâ nin vefkini iyi bir vakitte ve güzel bir koku ile yazsın. Yazdıktan sonra 100 defa istiğfar ve
hazreti Muhammed s.a.v. e istediği kadar salavati şerifegetirsin.

Salavattan sonra Esmâ-ül Hüsnâ y. Yâ nidas. ile 99 defa okuyup, her okumanın sonundada dileğini söylesin. Esmâ-ül Hüsnâ y. 99 defa okuduktan sonra,yine salavati şerife getirsin. Amelini tamamladıktan
sonra yazdığın vefki üzerinde taşırsan, Allah Teala en kısa zamanda dilediğin şeyi yerine getirir ve sende olacak olan acaiplikleri görürsün.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

ESMAÜL HÜSNA’NIN HAVASSI

Esmaü’l Hüsna, İslam inancında Allah’a ait olan en güzel ve yüce isimler dizisidir. Bu isimler, Allah’ın sıfatlarını ve güzel niteliklerini ifade etmektedir. Esmaü’l Hüsna’nın havassı ise, bu isimlerin insanlara sağladığı özel faydalar ve etkilerdir. Bu yazıda, Esmaü’l Hüsna’nın havassına ve bu isimlerin bizlere nasıl yardımcı olduğuna odaklanacağız.

Esmaü’l Hüsna’nın havassı, her bir ismin kendine özgü bir güç ve etkinlik taşıdığına inanılır. Bu isimler, dua ederken, ibadet ederken ve dileklerimizi yükseltirken kullanıldığında, üstün güçlere sahip olan Allah’a daha yakın olmamızı sağlar. Örneğin, “Ya Rahman” diyerek Rahman ismini anmak, merhamet ve şefkat enerjisini kendimize çekebilme yeteneğimizi artırır. Benzer şekilde, “Ya Hafız” diyerek Hafız ismini anmak, Allah’ın koruyucu kudretinin bizim üzerimizde daha güçlü bir şekilde hissedilmesine yardımcı olur.

Esmaü’l Hüsna’nın havassı ile ilgili olarak, bu isimlerin farklı niyetlerle kullanıldığında da farklı etkiler ortaya çıkabileceği düşünülür. Örneğin, “Ya Fettah” diyerek Fettah ismini anmak, kapıların açılması, engellerin kalkması ve işlerin kolaylıkla hallolması gibi konularda destek almayı sağlar. Aynı şekilde, “Ya Muhyi” diyerek Muhyi ismini anmak, canlılık, enerji ve yenilenme gücünü kendimize çekebilme yeteneğimizi artırır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1492 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

“ESMAÜL HÜSNA’NIN HAVASSI” için 3 yorum var.

  1. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  2. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir