Eski Sevgilin İçin Etkili Büyü

Eski Sevgilin İçin Etkili Büyü, unutamadığının ve çok sevdiğiniz unutamadığınız eski sevgilinizin size tekrardan aşık olması amacı ile yapılan aşk büyüsüdür ve çok etkilidir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi size geri gelir ve sizi gerçekten çok sever. Ömürlüktür ve bozulmaz. Yaptıracağınız büyünün şekline göre de farklılıklar gösterir. Papaz büyüsü ile vefk farklı etki eder. Tutma süreleri ve etki etme şekilleri çok farklıdır. Eski sevgilin için etkili büyü konusu hakkında merak ettiğiniz herşey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Eski Sevgilin İçin Etkili Büyü

Eski Sevgilin İçin Etkili Büyü konusu, aşk hayatında sıkıntı yaşayan birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bir ilişkinin sona ermesi her zaman kolay olmayabilir ve eski sevgilinizi geri kazanmak için çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz.

Eski sevgilinizle yeniden bir araya gelmek için etkili bir büyü yapmak, bazı insanlar için son çare olabilir. Ancak bu büyülerin doğru şekilde yapılması ve uygun amaçlar doğrultusunda kullanılması önemlidir. Aksi takdirde, olumsuz etkiler yaratabilir ve sonuç hüsran olabilir.

Eski sevgilinizi geri kazanmak için etkili bir büyü yapmak için dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. İlk olarak, bu tür büyülerin etkilerini ve sonuçlarını anlamalısınız. Büyünün gerçekleştirilmesi sırasında oluşabilecek riskleri ve olumsuz sonuçları göz önünde bulundurmak önemlidir.

  • Eski sevgilinizi geri kazanmak için bir büyü yapmaya karar verdiğinizde, bu konuda deneyimli bir medyumdan yardım almanız önemlidir.
  • Büyünün uygulanacağı zaman ve yerin dikkatli bir şekilde seçilmesi de önemlidir.
  • Büyünün özelliğine göre, bazı malzemelerin kullanılması gerekebilir. Bu malzemeleri doğru bir şekilde temin etmeli ve kullanmalısınız.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1102 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
24 Hayır

“Eski Sevgilin İçin Etkili Büyü” için 4 yorum var.

  1. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  2. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  3. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir