Mutluluk ve her dilek için vefk

Mutluluk ve her dilek için;
Yine aklınıza gelen her çeşit hayırlı konularda yazıp faydasını müşahede edebileceğiniz mübarek vefklerden bir tanesi de Fatiha suresinin vefkidir.
Fatiha suresi Kur’anın anası/kalbi mesabesinde olduğuna göre onun vefkinin de etki etmeyeceği ve faydalı olmayacağı huzur muhabbet ve hayır kapısı yoktur.
Vefkin ortasındaki boş yere vefk sahibinin ismi ve dileği yazılacaktır.
Her dua ve azimette olduğu gibi; bunda da inanç, itikat ve tam bir ihlasla hazırlanması halinde etkinin artacağı muhakkaktır.
Vefk budur;

Mutluluk ve her dilek için vefk

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Mutluluk ve her dilek için vefk

Mutluluk için vefk:

Bismillahirrahmanirrahim

يا اللهُ، اجْعَلْ قَلْبِي طَمِأْنِينًا وَسَعَادَةً، وَاجْعَلْ حَالَتِي الْعَامَّةَ فِي حَالٍ مِنَ السَّعَادَةِ وَالْفَرَحِ، وَاهْدِنِي عَلَى السُّعَادَةِ الْحَقِيقِيَّةِ وَالتَّقْدِيرِ لِلْأَمُورِ الَّتِي تَجْعَلُنِي سَعِيدًا، وَأَعِنِّي عَلى تَحَقُّقِ الْأَهْدَافِ الَّتِي تَجْعَلُنِي مُفْرِحًا وَمُبَتَّهِجًا. يَا رَحْمٰنُ يَا رَحِيمُ، أَمِنَ الْغَمِّ وَالْحُزْنِ وَالْقَلَقِّ، وَأَلْهِمْنِي الْفَرَحَ وَالْسُرُورَ، وَاشْغَلْنِي بِذِكْرِكَ وَعِبَادَتِكَ الْنَّافِعَةِ، فَإِنَّ بِذِكْرِكَ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ وَتَشْفَى الصُّدُورُ. يَا رَحْمٰنُ يَا رَحِيمُ، أَرِنِي طُرُقَ اكْتِسَابِ السَّعَادَةِ، وَاجْعَلْ قَلْبِي يَنْبَضُ بِالْأَمَلِ وَالْأَفْرَاحِ الْمَتَّسِعَةِ، وَقَدِّرْ لِي نَصِيبَيْ مِنَ الْفَرَحِ وَالسُّعَادَةِ فِي هَذِهِ الْحَيَاةِ وَفِي الْآخِرَةِ. إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ يَا رَبِّ الْعَالَمِينَ.

Her dilek için vefk:

Bismillahirrahmanirrahim

يا اللهُ، أنتَ الْقَادِرُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ، اسمعُ دُعَائِي وَاجْعَلْهَا اللَّهُمَّ حَقًّا، انْكِشَافَ أَمَنِيَّتِي وَتَحَقُّقَ رَغْبَتِي، وَاجْعَلْنِيَّ مِنَ الْمُحْقَقِينَ لِلْأَمَانِيِّ. يَا رَحْمٰنُ يَا رَحِيمُ، اجْعَلِ الكَوْنَ يَعْمَلُ لِصَالِحِي، وَاجْعَلْ كُلَّ الْظُّروفِ تَتَفَقَّ مَعَ أَمَنِيَّتِي هذُهِ. اسْمَعْنِي يَا اللَّهُ وَتَجَاوَزْ عَنْ أَخْطَائِي، وَقُمْ بِتَحَقِّقِ رَغْبَاتِي وَإِشْبَاعِي. دَافِعْ عَنِّي مِنَ الشَّرِّ وَالْمُنَافَقِينَ وَاكْفُفْ عَنِّيْ يَا اللَّهُ. فَأَنْتَ الْكَافِي الْمُفِيضُ وَجَعَلَتْ لِلدَّعْوَةِ مَنْفَذًا، وَأَنْتَ الَّذِي تَصْنَعُ مَا تَشَاءُ.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Vefk
Yazdır
Bu sayfaya 5426 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
29 Hayır

“Mutluluk ve her dilek için vefk” için 5 yorum var.

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  3. Erzincan merkezden ben fatih. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-10-2018 02:15:39

  4. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  5. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir