Adet Kanı İle Yapılan Büyü

Tesir olarak en etkili büyüler arasında bulunan adet kanı büyüsü geri dönüşü olmayan büyü çeşitlerinden de olmaktadır. Evli kadınların kocalarını kendine bağlamak için tercih ettikleri adet kanı büyüsünde sonradan geri dönüş pek etkili olmamaktadır. Medyum Dolunay bu alanda gerekli bilgiyi vermekte ve olabilecek sonuçları da bildirmektedir. Kadınların kocalarını sonsuza kadar bağlamasını sağlayan adet kanı büyüsü son derece yaygın olarak da bilinmektedir.
Adet Kanı İle Büyü Nasıl Yapılır?
Kadınların aybaşı kanamasını büyü yaparken malzeme olarak kullanılması ile gerçekleşen büyüde etkide kısa sürede olmaktadır. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır şeklinde gelen sorular kadar etkisi ne zaman başlardır. Kadının adet kanından alınan ve kanın erkeğe içirilmesi ile devam eden büyüde, kan erkek vücuduna girdikten sonra etki başlar. Hatta erkeğin hayatında başka bir kadın var ise o kadından uzaklaşır ve karısına yönelir. Bu denli etkili bir büyü yapmak için 0555 171 85 40 numarasından Medyum Dolunay’a ulaşabilirsiniz.
Nedir?
Evli kadınların tercih ettiği ve kocalarını kendine bağlamak için uyguladığı bu büyüde ilk haftadan etki görmek mümkündür. Kadının erkek vücuduna girmesinin ardından başlayan büyünün etkisi öncelikle erkeğin gece karısını rüyasında görmesi ile başlamaktadır. Adet kanı ile yapılan büyü nedir gibi sorularda bağlama büyüsü cevapları da alınabilmektedir. Fakat genel olarak yapılan bağlama büyüsünden daha etkili bir çeşitte olmaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1131 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir