İltifat için dua

Aşağıda gelen tertibi eşref bir vakitte miski.amber mürekkebi ile yazarak üzerinde taşıyan kişiyi her gören sever, sayar ve ona iltifat eder.
Halk arasında ve yetmiş iki millet katında aziz ve muhterem olur.
Azimet şudur;

İltifat için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

İltifat için dua

Günlük hayatta birçok insan iltifat almak ve övgü duymak ister. İnsanlar için yapılan güzel ve olumlu işaretler, onları mutlu eder ve özgüvenlerini arttırır. İltifat almak, birinin değerli olduğunu hissetmesini sağlar ve pozitif bir etki bırakır. İltifat, hem sözlü hem de sözsüz olarak ifade edilebilir ve insanların ilişkilerini güçlendirebilir.

ise, bu olumlu etkiyi artırmak ve daha fazla iltifat almak için bir araç olarak kullanılabilir. İltifat için dua, Allah’a duyulan inancın bir yansımasıdır ve insanların hayatına bereket getirebilir. Bu dua, kişinin kendine olan güvenini artırır ve olumlu enerjiyi çevresine yaymasını sağlar.

Bir kişi, iltifat almak ve başkalarının onu takdir etmesini istediğinde, İltifat için dua yapabilir. Bu dua, insanın kalbindeki güzelliği ortaya çıkarır ve çevresindeki insanların da aynı şekilde görmesini sağlar. İltifat için dua, kişinin içsel güzelliğini ve değerini vurgular ve olumlu bir etki bırakır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2059 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
23 Hayır

“İltifat için dua” için 7 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  2. Düzce merkezden ben nail. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 27-01-2019 23:13:43

  3. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  4. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  5. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  6. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir