Eski sevgiliyi unutmak için dua

Genişce müşterek cam ya da porselen cilt alınır.
Kabın içerisine gül suyu,misk ve safran mürekkep niyetine karıştırılarak bu karışım ile Ayetül Kürsi duası yazılır.
Sonrada sevilen aşık olunan şahsın adı yazılır.
Gece olması beklenir; gece süreyi bu cilt dışarıda yıldızların ışığı altına bırakılır.
Sabah olunca kabın içine gül suyu dökülerek hafifçe oğuşturmak suretiyle bu yazılar silinmeli ve hevesli karnına kahvaltı etmemiş olarak kabın içindeki su içilmelidir.
Yine aynı yakarış ve isim aynı yöntemle yeniden kaba yazılır ve akşam dışarıya bırakılır aynı işlemler üç devir yapılmalıdır; yani yazılmış su üç sabahleyin hevesli karnına içilmelidir.
Üç devir bu işlemleri yaptıktan hemen sonra toprak sevdaya tutulmuş olan kişi sevdiğinden soğur onun adını bile anmak istemez adeta onu tanımıyormuş ya da düşmanıymış buna benzer nefret eder .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eski sevgiliyi unutmak için dua

Bir ilişkinin sona ermesi her zaman için zorlu bir süreçtir. Özellikle de eski sevgilimizi unutmak için dua etmek istediğimizde, bu süreç daha da sancılı hale gelebilir. Dua, manevi gücümüzü kullanarak içsel huzurumuzu sağlamak ve geçmişi geride bırakmak için etkili bir yöntem olabilir.

Eski sevgiliyi unutma duası, kalbimizdeki acıyı hafifletmek, geleceğe odaklanmak ve yeni bir başlangıç yapabilmek için bize yardımcı olabilir. Bu dua, Allah’a yönelerek Onun merhametini ve gücünü kabul etmektir. Eski sevgilimizin hatıralarından kurtulmak ve yıllar süren ilişkiyi geride bırakabilmek için bu dua çok önemli bir rol oynayabilir.

Eski sevgiliyi unutmak için dua etmek aynı zamanda içsel bir yöntemdir. Bu dua, kendimize olan inancımızı artırmamıza, hayatımıza yeni bir anlam katmamıza ve başkalarına sevgiyle yaklaşabilmemize yardımcı olabilir. İçsel yolculuğumuzda dua, bizi motive eden ve güçlendiren bir araç olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3701 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
25 Hayır

“Eski sevgiliyi unutmak için dua” için 29 yorum var.

 1. İnsan hayatında tek bir kere aşık olur sanıyordum. Yanılmışım. İlkokul yıllarımızın bile birlikte geçtiği sevgilimi kanserden kaybettim. Artık onsuz yapamayacağımı düşündüğüm için intihar etmeye hazırlanıyordum ki son çare Medyum Dolunay’a başvurdum. Dolunay hoca eski sevgiliyi unutmak için dua yazdı gönderdi. Dua bana ulaştıktan 21 gün sonra kendimi daha dirayetli ve güçlü hissetmeye başladım. Evet onu çok sevmiştim belki ama şimdi en az onun kadar sevdiğim yeni bir sevgilim var.

 2. Yıllarca peşinden koştuğum, adına beste yaptığım, kitap yazdığım kız zengin bir adama kaçtı. Bana yaptıklarını hiç unutamadım. Hatta onun yüzünden hiçbir kız güven duyamadım. En sonunda Medyum Dolunay hoca derdime deva oldu. Bana eski sevgiliyi unutmak için dua yazdı. Şimdi çok daha iyiyim. Artık onu hatırlamıyorum bile diyebilirim. Hatıralar bile sadece boş bir süliet gibi kaldı aklımda. Yakında onları da unutacağım.

 3. Kızım gece odasında sessiz sessiz eski sevgilisi yüzünden ağlıyordu. Hatta intihar bile etti hastaneye zor yetiştirdik. Eski sevgilisi ne yazık ki evlenme arifesinde trafik kazasında öldü. Medyum Dolunay hoca ile bir dostumuz vasıtasıyla tanıştık. Bize kızım için eski sevgiliyi unutmak için dua yazdı gönderdi. Kızımın odasına sakladım. Dua odaya girdiğinden beri neşesi yerinde yavrumun. Hatta bizden saklıyor ama bir sevgilisi olduğundan bile eminiz.

 4. Herkes eski sevgilini unutamadığın için evlenemiyorsun diyordu. Yok diyordum ama haklıydılar. Tam 10 yıl birlikte olduğum çocuk sırf ailesi istiyor diye başkasıyla evlendi. Bense onu hiç unutamadım. Bir arkadaşım Medyum Dolunay hocadan bahsetti. Önce ihtimal vermedim ama bana eski sevgiliyi unutmak için dua yazdı gönderdi. Gerçekten işe yaradı. Artık onun adını bile hatırlamıyorum. Yeni aşklara yelken açmaya hazırlanıyorum.

 5. Ben yıllardır tek bir kızı bekledim, hep onun hayaliyle uyudum. Tabi bunu yaparken de arşıma çıkan fırsatları hep teptim. En sonunda bende gariplik olduğunu hisseden annem Medyum Dolunay ile görüşmüş. Meğer kız bana büyü yaptırmış. Sağ olsun Medyum Dolunay önce büyüyü bozmuş. Sonra da bana eski sevgiliyi unutmak için dua yazmış. Şimdi kendimi kuş gibi hafif hissediyorum. Hatta sevgilim bile var.

 6. Benim oğluma eski kız arkadaşı büyü yapmıştı. Oğlum geceleri bağırarak uyanıyor, garip garip şeyler gördüğünü söylüyor, hep o kıza gitmek istiyordu. Hangi hocaya gittiysek büyü çok sağlam yapılmış ben çözemem dedi. En sonunda Medyum Dolunay bize yardım etti. Büyüyü çözü ve oğluma eski sevgiliyi unutmak için dua yazdı. Duayı yazdıktan 2 hafta sonra çocuğum kendine gelmeye başladı. Sağ olun Dolunay hocam.

 7. Beni düğün günü erk eden nişanlım sürekli karşıma çıkıyordu. Onu unutmak için ne yapsam olmadı. Çalıştım hastaneye geliyordu kimi zaman. Her gördüğümde acı çekiyordum. En sonunda Medyum Dolunay hoca bana eski sevgiliyi unutmak için dua yazdı. Şimdi güde 10 defa görsem de hiç umursamıyorum. Sanki o günler hiç yaşanmamış gibi hissediyorum. İçimde garip bir mutluluk ve güç var artık.

 8. Yıllardır beni bir deri bir kemik bırakan ve uykularımı bölen kızı ne yapsam unutamadım. 7 yıl önceydi. Çok severek nişanlandık. Ama o beni bir başkası için terk etti. En son canıma kıymak üzereyken Medyum Dolunay ile tanıştım. Dolunay hoca bana eski sevgiliyi eski sevgiliyi unutmak için dua yazdı. Çok şükür artık kendime geldim. Hatta yeni biriyle bile tanıştım.

 9. Merhaba eşim ile aramda acayip bir soğukluk var günlerdirevde 2 yabancı gibiyiz ve mutsusuz 2 kızımız var nasıl yaparız da düzeltiriz arayı? Ücretinizi öğrenmek istiyorum inşallah çok pahalı değildir 😞bende de aşırı derece de cinsel isteksizlik var buna da çare var mı😢

 10. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 11. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 12. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 13. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 14. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 15. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 16. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 17. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 18. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 19. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 20. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 21. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 22. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 23. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 24. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 25. Konya merkezden ben eda. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2018 22:14:37

 26. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 27. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 28. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 29. Ağrı merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 06-01-2018 11:46:51

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir