En Etkili Uzaklaştırma Büyüsünü Yapmak

Bir Kızı Bağlamak İçin Büyü

Bir Kızı Bağlamak İçin BüyüBir evde göz değmesinden korkulan bir güzel kız, at, inek, ya da başka çok sevilen bir canlı varsa, onun korunması için önleyici büyüler, gözdeğmesini kestirici muskalar yaptırılır. Bu tür büyülerin en yaygını nal ile yapılanıdır.

Bir nal alınıp yıkanır (kullanılmış olması gerekir), her çivi yerine bir mavi ıboncuk bağlanır. Nalın ortasına öteki boncuklardan daha büyük bir ‘boncuk takılır. Bu iş bittikten sonra, büyü kimin adına yapılıyorsa (kim korunacaksa) onun adı yedi kez söylenip nala üflenir, kırk bir «maaşallah» söylenerek dört yana tuu tuu denir, üflenir (üç kez). Sonra:

Allah nazardan saklasın

Kem gözden, eğri gözden korusun

Kırk bir kere maaşallah

Huda korur inşallah

Hu Hu Hu Hu Hu Hu Hu

denir. Nal hiç bir nesneye sarılmadan kim için büyü yapılmışsa, onun başının çevresinde yedi köz döndürülüp yattığı odada, başının ucuna asılır. O nal orada bulunduğu sürece, o kimseye göz değmezmiş.

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir Kızı Bağlamak İçin Büyü

Bir kızı bağlamak için büyüler, insanların uzun yıllardır kullanmaktan çekinmediği bir yöntem olmuştur. Ancak, bu konu hakkında sağlam bir bilgiye sahip olmadan ve gizli güçlerle oynamadan önce dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü, insanların arzularını veya niyetlerini gerçekleştirmek için kullanılan mistik bir yöntemdir. Ancak bu tür pratikler insanların özgür iradelerine ve duygusal sağlıklarına zarar verebilir. Bu nedenle, bir kızı bağlamak için büyü yapmadan önce, etik ve ahlaki konuları göz önünde bulundurmak önemlidir.

Bir kızı bağlamak için yapılan büyü, genellikle aşk veya tutku bağlamında kullanılır. Ancak, bu tür bir büyü yapmadan önce çeşitli etik ve ahlaki sorunları göz önünde bulundurmak önemlidir. Bir kızı bağlamak, onun özgür iradesine müdahale etmek anlamına gelebilir ve bu da onun duygusal sağlığını etkileyebilir. Her insan kendi kararlarını verme hakkına sahiptir ve başkalarının bu özgürlüklerine müdahale etmek doğru değildir.

Bazı insanlar, bir kızı bağlamak için büyü yapmanın manipülatif veya kötü niyetli bir davranış olduğuna inanırlar. Bu, bir kişinin diğer kişiler üstünde kontrol ya da güç kurma isteğinden kaynaklanabilir. Ancak, bir kızı bağlamak yerine, onunla sağlıklı ve karşılıklı bir ilişki kurmak daha önemlidir. İnsanlar arasında doğal bir bağ oluşturabilmek için iletişim kurmak, anlayışlı olmak ve karşılıklı saygı göstermek gereklidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2959 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
29 Hayır

“Bir Kızı Bağlamak İçin Büyü” için 15 yorum var.

 1. Görümcemin eşimle bana karı koca ayırma büyüsü yaptırdığını öğrendim ve Medyum Dolunay daha yardım alarak bunu bozdurdum. Şu anda yuvamda huzurluyum.

 2. Oğlum üniversite sınavına hazırlanmak istemiyordu. Bütün derslerden soğumuştu. Ona derslerine ısındırma büyüsü yaptırdım. Medyum Dolunay’a şimdi sınava hazırlanıyor. İyi ki varsın Medyum Dolunay…

 3. Çocuğum bir türlü okula gitmek istemiyordu. Okulundan soğumuştu. Ona okuluna ısındırma büyüsü yaptırdım. Medyum Dolunay’la tanışıp söylüyorum. Şu anda okuluna mutlulukla gidiyor. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 4. Sevgilimle aramızda bir kopukluk oluştuğunu hissettim. Hayatına başka bir kadın girmişti. Papaz büyüsü ile onlara ayırıp bana tekrar geri dönmesini sağladım. Medyum Dolunay bu konuda yardımcı oldu sonuçlar olumlu çok mutluyum.

 5. Eski kocama büyü yaptırdım. Medyum Dolunay’la tanışarak onun bana tekrar aşık olmasını sağladım. Şu anda tekrar mutluyuz. Aşk büyüsü ile birbirimize tekrar bağlandık.

 6. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 7. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 8. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 9. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 10. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 11. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 12. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 13. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 14. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 15. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir