Bir Kızın Kısmeti Açmak İçin Büyü

Bir kızın, «kısmetinin açılması» için, gerdek gecesi yeni gelinin duvağından ibır tel koparıp onunla kendine büyü yaptırması yararlı olurmuş. Köylerde çokluk düğünler cuma gecesi yapılır, gerdek cuma gecesi olur. Peygamberin (Muhammed’in) ‘bir cuma gecesi doğuşu yüzünden benimsenen, uygulanan bir inanç, bir gelenektir bu. Büyü yaptırmak isteyen kız, gelinin duvağından, gerdek odasına girerken, aldığı teli üç gün içinde cinciye götürür. Cinci teli aldıktan sonra üzerine üç düğüm vurur, uçlarını boş bırakır. Her düğümün üzerine büyü yaptıranın adını yedi kez söyleyip üfler. Kızın saçından üç tel alır, onları da dudak teli ile birbirine dolaştırır, sarar, yediye bükerek bağlar. Üç gün, günde yetmiş kez, «euzubil-lâh» der, yere tükürür. Üçüncü günün bitiminde telleri üç kat muşambayd, muşambayı yeşil yamaya sarar, otuz üç dikişle diiker, her dikiş vuruşta büyü yaptıran kızın adını söyler, «fatihu’l-kismet» der. (1) Kız, yapılan muskayı iki memesinin arasına gelecek biçimde ya boynuna asar, ya koynuna yerleştirir. Kırk gün içinde onun da bir isteyeni çıkar, evine görücü gelirmiş.

Bu büyüyü, yalnız, yaptıran kızla yapan cinci ya da hoca bilir, başkasının duyması, sezmesi bile büyüyü bozarmış. Başından nikâh geçmiş ya da kızlığı kalmamış bir kadının böyle bir büyü yaptırma olanağı yoktur, yaptırsa da istediği olmazmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir Kızın Kısmeti Açmak İçin Büyü

Bir kızın kısmeti açmak için büyü yapmak, bazı insanlar için cazip gelebilir. Ancak, büyü yapmanın etik açıdan kabul edilebilir olmadığını hatırlamak önemlidir. Başkalarının özgür iradesine müdahale etmek ve kişisel fayda sağlamak için büyü yapmak, insanların hakkına saygı göstermediğimiz anlamına gelir.

Büyüllerin gerçekliği konusundaki inançlar, kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bazı insanlar büyülerin işe yarayabileceğine inanırken, diğerleri bunun safsata olduğunu düşünür. Ancak, bilimsel olarak kanıtlanmış bir temeli olmadığı için büyülerin etkileri konusunda kesin bir sonuca varmak zordur.

Değişiklikler yapmak veya kısmeti açmak için büyü yapmak yerine, insanların yaşamlarını olumlu yönde etkileyebilecek gerçekçi adımlar atmak daha iyi bir seçenek olabilir. Öncelikle, kendi yeteneklerimize ve potansiyelimize odaklanmak önemlidir. Kendimizi geliştirerek, başarıya ulaşabilir ve kısmetimizi daha da açabiliriz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 2315 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
32 Hayır

“Bir Kızın Kısmeti Açmak İçin Büyü” için 15 yorum var.

 1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 2. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 3. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 4. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 5. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 6. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 7. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 8. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 9. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 10. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 11. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 12. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 13. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 14. tekrar mrb bide bir hafta icinde gorucu gelmesi icin dua yazmissiniz nasil oluyorsa bana dua onerirmisiniz

 15. mrb dolunay hanim bekarim hayirli talibim gelmesi icin ne dualar esmalar onerirsiniz gorucu getirtmek icinde dua istiyorum simdiden tesekkurler cvp icin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir