Evlenebilmen İçin Sağlam Büyü

Evlenebilmen İçin Sağlam BüyüEvlenebilmen İçin Sağlam Büyü: Kendini birisine sevdirmek isteyip o insan ile evlenmek istersen evlenmek istediği kişinin saçının bir telini alarak kişinin doğum yılı,burcu  hesaplatılarak bulunucak ayın içindeki 4 cuma günü 25 defa:

Yevme okunuşu’tis semaü bi dühanin mübin* yağşen nas* kusursuz azabün elim* ayet-i kerimesini okur, hakkında de(1001 ) kere da”ya vedud” ismi şerifini okuduktan hemen sonra ateşe atar ve buna 7 gece devamı edersen istediğin kimse sana şiddetle sevgi eder . Kıraat zamanında harika kokulu bir tütsü yakmak lazımdır.

Bu hususu ek olarak etkili ve ek olarak tesirli yapmak amaçlı gecelerde okunan “ya vedud” ismi şerifini 1000’er arttırarak okunması tesiri bitiş derece arttırır .Aşağıda evlenmek için yapılcak tılsımın formülünü bulabilirsiniz

Evlenebilmen İçin Sağlam Büyü

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Evlenebilmen İçin Sağlam Büyü

Evlilik, hayatımızın en önemli dönüm noktalarından biridir ve kimimiz için en büyük hayalimizdir. Ancak bazen birçok engel ve zorlukla karşılaşabiliriz. İşte bu durumlarda sağlam büyü çözümleri devreye girebilir ve evlilik hayalimize bir adım daha yaklaşmamızı sağlayabilir.

Evlenebilme isteği, birçok kişi için en önemli hedeflerden biridir. Ancak, zaman zaman hayatın getirdiği engellere takılabilir ve bu hayali gerçekleştirmekte güçlük çekebiliriz. İşte bu noktada, “Evlenebilmen İçin Sağlam Büyü” size yardımcı olabilecek bir çözüm sunar. Bu büyüler, evlilik yolunda engelleri kaldırmak, aşkı pekiştirmek ve ilişkinizi sağlamlaştırmak için kullanılır.

Bununla birlikte, sağlam büyüleri kullanırken dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu tür büyüler, duygusal enerjilerinizi etkileyebilir ve başka insanlar üzerinde kontrol sağlayabilir. Bu nedenle, büyüleri kullanmadan önce iyi bir düşünce sürecinden geçmek ve sonuçlarına tam olarak hazır olup olmadığınızı sorgulamak önemlidir. Ayrıca, bu tür büyülerin iyi niyetle ve sevgiyle kullanılması gerektiğini unutmamanız önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4033 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

“Evlenebilmen İçin Sağlam Büyü” için 11 yorum var.

 1. Medyum Dolunay’la bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık ve daha sonra birkaç işlem yaptırdım. Bu işlemden bir tanesi aşık etme işlemiydi. Kesinlikle başarılı sonuçlandı.

 2. Bir kadın olarak kabul edemeyeceğim pek çok sorunu yaşadım. Ancak öyle bir duruma geldi ki artık çocuklarımın yanında hakaret görmekten bıktım. Bu yüzden eşime dil bağlama büyüsü yaptırdım ve bu büyü ailemize yeniden huzur getirdi. Teşekkür ederim Medyum Dolunay…

 3. Eşimle geçinemediğimiz pek çok nokta bulunuyordu. Ancak bu konuların başında farklı ilişkiler kurması yer alıyordu. Medyum Dolunay beni bu durumdan kurtardı ve eşimin dışarıya olan ilgisine soğutma büyüsü ile düzeltti. Artık daha mutluyuz.

 4. Hayatımda bazı değişiklikler yapmam gerekiyordu. Ancak bunu yapacak cesareti kendimde bulamıyordum. Geleceğim ile ilgili yaşamış olduğun kaygılarla ilgili Medyum Dolunay’a büyü yaptırdım. Kısmet açma büyüsü yapan Medyum Dolunay kısa sürede iyi bir yaşam sürmeye başlamamı kolaylaştırdı.

 5. Çalıştığım ortamda çok fazla kişiden ilgi görüyordum. Buda bu ilgi beni rahatsız etmeye başladı. Ciddi bir şekilde problem yaşamaya başladığım dönemde Medyum Dolunay’a başvurdum. Uzak tutma büyüsü ile bu ortamda ki herkesin ilgisinden uzak kalmama yardım etti. Medyum Dolunay ile sizler de tanışmalısınız.

 6. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 7. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 8. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 9. Sinop merkezden ben şafak. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-06-2018 09:22:13

 10. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 11. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir