Herhangi birini kendine sevdirmek bağlamak için

Bir çakı ya da ustura almır. Güveyin adı yedi kez okunup üzerine üflenir. Yedi kez başın üstünde döndürüldükten sonra, ağzı kapanır.Ya Allah Allah Allah
Ya flah hah İZah Ha
Ya ScUar Settar Settar Hu
Ya Kahhar Kahhar Kahhar Hu
diye okunur. Kimin, niçin bağlanmak istendiği üç kez söylenip öne doğru, üç kez söylenip arkaya doğnı üflenir. Sonra çakı ya da ustura bir yere saklanır. Üç kere aracm saklandığı yere doğru, biraz uzaktan, tuuu, tuuu, tuuu denir, tükürülür. Böylece, büyü uygulanır. Bu işlem de gerdekten biraz önce gizli yapılır.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Herhangi birini kendine sevdirmek bağlamak için

Sevdiklerimizi yanımızda tutmak ve onların kalbini kazanmak her zaman önemlidir. Herhangi birini kendine sevdirmek ve bağlamak, insan ilişkilerinde başarıya ulaşmanın temelidir. İnsanların kalbini kazanmak için öncelikle onları anlamak ve saygı duymak gereklidir. Empati kurmak, karşımızdaki insanı olduğu gibi kabul etmek ve onun değerlerine saygı göstermek ilişkileri güçlendirecektir.

Birini kendine sevdirmenin başka bir yolu ise zamanını ve ilgisini göstermektir. Bir insanı sevdiğimizi ona zaman ayırarak ve ilgi göstererek gösteririz. Karşı tarafa zaman ayırarak onunla ilgili konuları dinlemek, onunla ortak ilgi alanları bulmak, onunla birlikte etkinliklere katılmak gibi etkili yöntemler bulunmaktadır. İlgi ve zamanınızı karşı tarafa gösterdiğinizde, ilişki daha da derinleşir ve güçlenir.

Kişinin kendisine güven duyması da diğer kişiyi kendine sevdirebilmek için önemlidir. Kendi değerini bilen ve kendine güvenen insanlar, diğer insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakır. Kendine güven duyan kişiler, çekici ve karizmatik olurlar. Böylece, başkalarının ilgisini çekmek ve onları kendine bağlamak daha kolay olur. Kendine güvenmek için ise kişinin kendini tanıması, yeteneklerini fark etmesi ve kendisine olan saygısını koruması gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1336 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
25 Hayır

“Herhangi birini kendine sevdirmek bağlamak için” için 3 yorum var.

  1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  2. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  3. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir