Aradığım Medyumu Buldum

Herkese merhabalar, ben İzmir’de yaşıyorum ismim Yasemin. Benim gibi sorunları ile baş edemeyen veya sorunlarına çare bulamayan insanlar için başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. Belki sizlere de çare olabilir diye düşündüm. Bundan 1 yıl öncesine kadar gayet mutlu, konforlu ve rahat bir hayatım vardı. İyi bir işe, mutlu bir evliliğe sahiptim. Sağlığım da yerindeydi ve açıkçası çok da mutluydum. Sonra birden bire her şey alt üst oldu. Durup dururken işten atıldım, arkasından eşimle her gün kavga etmeye başladık ve boşanma aşamasına geldik. Maddi sıkıntılar oluştu, bir sürü borca girdim, iş bulamadım ve bu olanlar elbette psikolojimi bozdu. Ta ki medyum Dolunay Facebook hesabına rastlayana kadar.

Şu Anki Halimi Ona Borçluyum

Facebook üzerinden kendisiyle iletişime geçtiğim gün itibariyle resmen hayatım baştan sona değişti. O güne kadar yaşadığım olumsuzluklar tamamen sona erdi. Bana o kadar yardımcı oldu ki, piyasadaki sahte medyumlarla karşılaşmadığım ve onunla tanıştığım için ne kadar şanslı olduğumu size anlatamam. Aslında medyum konusunda çekinceleri vardı ve bu tip olaylara çok da sıcak bakmıyordum ama şu an tamamen farklı düşünüyorum.

Herkes Ulaşabilir

Ulaşılma birisi olmaması veya kibirli olmaması da beni cezp etti diyebilirim. Asla dolandırıcı kişilerden biri değil, aksine söyledikleri tamamen gerçek ve yaptığı büyüler de kendimden biliyorum ki ciddi anlamda işe yarıyor. Eğer doğru, güvenilir bir medyum arıyorsanız kendisiyle görüşmenizi önerebilirim. İsteyenler 0555 171 85 40 numarasından ona ulaşabilirler.

İlgili Başlıklar

Aradığım Medyumu Buldum

Uzun bir arayışın sonunda sonunda aradığım medyumu buldum. Yıllardır ruhsal deneyimlerle ilgilenen biriyim ve medyumların gerçekliği hakkında merakım her zaman olmuştur. Ancak doğru bir medyum bulmak oldukça zor bir iş olabilir. Yüzlerce medyum hakkında tartışma ve yorumlar okuduktan sonra, sonunda kendime uygun bir medyum bulmayı başardım.

Araştırmalarım sırasında medyum ile karşılaştım. Pek çok olumlu referans ve gerçek müşteri deneyimleri gördüğüm için ona güvenmeye karar verdim. İletişim kurmak için kolları sıvadım ve ilk randevumu ayarladım. beni sıcak bir şekilde karşıladı ve beni rahatlattı. Kendisi ile sorunlarımı paylaştım ve bana nasıl yardımcı olacağını anlattı.

Eşimle olan iletişim sorunlarımı çözmek ve geçmişte yaşadığım bazı olumsuz deneyimlerin üzerinden gelmek için  rehberliğine başvurdum. İlk seanstan itibaren,  enerjisi ve anlayışı beni etkiledi. Başkalarının benimle ilgili bilgileri nasıl bildiğini açıklamalarıyla gösterdi ve beni hayrete düşürdü. Kendisiyle çalışmalarımız ilerledikçe, hislerime daha çok güvenmeye başladım ve kararlarımı daha doğru bir şekilde alabildim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1054 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“Aradığım Medyumu Buldum” için 2 yorum var.

  1. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  2. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir