Benden Ayrılan Eşimin Gelmesi İçin Büyü

Benden Ayrılan Eşimin Gelmesi İçin Büyü nasıl yapılır sizlere bu konuda bazı önemli bilgiler vereceğiz ; Bu işlem Afsun ile yapılır Peki Afsun Nedir?

Farsça bir kelime olup, okuyarak üfleme yoluyla yap.lan bir büyücülük kavramıdır. Afsun, dilimizde üfürükçülük deyimiyle de kullanılmaktad.r. Büyüye tutulmuşlar., hastalar. ve “cin çarpmış” sanılanları  iyileştirmek amacıyla, ya kutsal kitaplardan bölüm ve duaları okuyarak ya da büyülü sözlerden ve formüllerden faydalanarak, okuduklarını hastaların yüzlerine üfleyen kimselere de üfürükçü denilmektedir.

El-kebîru, el-müteâl
Bu isimler de yine, Cenab-ı Hakk’a sığınma ihtiyacı duyan kimselerin zikridir. Giden bir kimseyi geri getirmek isteyen kimselerin, bu iki isimle Allahü Teala’yı zikretmeleri daha münasip düşer.

Benden Ayrılan Eşimin Gelmesi İçin Büyü

Benden Ayrılan Eşimin Gelmesi İçin Büyü konusu oldukça hassas ve bir o kadar da tartışmalı bir konudur. Eşinizle olan ilişkinizin sona ermesi, size büyük bir üzüntü ve stres yaşatabilir. Bu durumda yapabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunmaktadır ve birçok kişi, Benden Ayrılan Eşimin Gelmesi İçin Büyü gibi geleneksel ve ezoterik yöntemlere başvurmayı tercih etmektedir.

Büyü, pek çok farklı kültürde ve inanç sisteminde yer alan bir uygulamadır. Ancak, bu yöntemin doğru veya etkili olduğunu garanti etmek mümkün değildir. Büyü, sadece kişinin inancına ve beklentilerine dayalı olarak etkili olabilir. Bu nedenle, Benden Ayrılan Eşimin Gelmesi İçin Büyü yapmak isteyen kişiler, bu konuyu dikkatli bir şekilde düşünmelidir.

Büyü uygulamalarının sonuçları tamamen bilinmeyen bir alandadır. Bu nedenle, böyle bir yönteme başvurmadan önce, alternatif çözümleri ve ilişkinizi kurtarmak için yapabileceğiniz diğer adımları değerlendirmeniz önemlidir. İletişim, anlayış, terapi gibi yöntemler, çoğu durumda daha sağlıklı ve kalıcı sonuçlar verebilir.

 • Büyü uygulamaları
 • Alternatif çözümler
 • İletişim ve terapi
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1785 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
22 Hayır

“Benden Ayrılan Eşimin Gelmesi İçin Büyü” için 13 yorum var.

 1. Eşime dil bağlama büyüsü yaptırdım. Çünkü kavga ettiğimizde bana çok bağırıyor ve ağır hakaretlerde bulunuyordu. Bundan kurtulmak için Medyum Dolunay’dan yardım istedim ve dili bağlandı. Şu anda beni huzursuz edemiyor.

 2. Eşimin hiç sevmediğim huyları vardı. Kötü söz söylemek, kumar oynamak gibi. Dil bağlama büyüsü ile onu bu alışkanlıklarından kurtardık. Şimdi daha güzel bir evliliğim var. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 3. Babam bizi terk etmişti. Annem buna çok üzülüyordu ve Medyum Dolunay’ın geri getirme büyüsü ile babamı evimizde geri döndürdü. Şimdi tam bir aileyiz ve çok mutluyum. Medyum Dolunay sonuçları harika…

 4. kocamın beni komşunun aldattığını öğrendi ve çılgına döndüm. Medyum Dolunay’dan yardım istedim ve o kadını ailemden uzaklaştırma büyüsü ile uzaklaştırdım. Eşimle şu an çok mutluyum. Bu büyüler işe yarıyor

 5. Arabam çalındı ve bunu kimin nasıl yaptığını öğrenmek istedim. Medyum Dolunay’a başvurdum. Arabamı çalanın kim olduğunu öğrendim ve büyü yaptırarak arabamın geri gelmesini sağladım.

 6. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 7. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 8. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 9. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 10. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 11. Karşılıksız aşk yaşayanlar, sevdiği kişiden istediği yakınlık ve sıcaklığı görmeyen bir çok kişinin başvurduğu bir büyü de budur arkadaşlar. Bir top kırmızı biberin çekirdekleri çıkarılarak 41 tanesi ayrılır diğerleri atılır. Her çekirdeğe bir Yasin suresi okunur ve bu çekirdekler tekrar biberin içine doldurulur. Biber ateşe atılırken de ‘Bu biber nasıl yanarsa (sevmesi istenen kişinin ismi söylenip) benim için öyle yansın bana gelsin’ denilir. Yedi gün süreyle bunu tekrarlamak gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir