Kocanız ile Aranın Düzelmesi İçin Dua

Kocanız ile Aranın Düzelmesi İçin DuaKocanız ile Aranın Düzelmesi İçin Dua: Kocanız ile aranızı bozmak isteyen kişiler amaçlarına ulaştımı,artık şiddetli tarşımalarınız mı var ve ne yapacağınız bilmiyorsunuz aşağıda sizler ile paylaştığımız dua ile bir çok işi kocasıyla arasından olumlu gelişmeler olmuş ve düzelmiştir.Özellikle bu dua birbirlerini sevmeyen şiddetli geçimsizlik olan kişiler arasında Nisa Suresinin mübarek ayetlerini tam bir taharet ve inançla misk ve safran mürekkebiyle yazılıp uygulamalı ve vefk tılsımı ile güçlendirilmelidir.

Serap Eren:Merhaba Hocam ilk önce şunu söylemek isterim ki siz Ülkemizde bu konuda insanlara gerçekten yardımcı olmak isteyen tek kişisiniz bence uzun süredir kocam ile aram çok kötü devamlı kavga ediyoruz ve huzursuzluk çıkıyor işin aslı artık birbirimize olan sevgimiz bitmiş durumda idi bermiş olduğunuz dua boş zamanlarımda bol bol okudum ve manevi bir huzur aldım teşekkür ederim

Ercan Sinar:Hocam bu dua yüzünden mi bilmiyorum ama eşim ile aram çok olumlu bir şekilde düzeldi ve eve geri döndü
Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah….

Okuduğun kağıdı katlayıp bir gevşenlik içine koy ve boynunda taşı . Ferdası zaman tekrar okunacak olursa tekrardan bu kağıda okunacak.Bu dua günde 44 kere okunur. ilk 5 okumakda diyor sevdiğinin aklı seni düşünmeye başlar.10 a geldiğinde arasında zonklamak olabilir senin düşüncelerin.20 ye geldiğinde sana karşıt manasız sevgi besler.sanki ağrılı olmak buna benzer gözleri seni mütefekkir .44 ü tamamladığında sana aşık olabilir .Okumayı bırakmayın biryerde karşıt koyamaz ansızın bire aşık olmasına kendide kendisine inanamaz gerekirse üst üstüne hergün okuyun .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kocanız ile Aranın Düzelmesi İçin Dua

Kocanızla ilişkinizde bir süreç yaşanıyor ve aranızdaki sorunlar artık dayanılmaz hale geldi. Bu durumda yapabileceğiniz en etkili şeylerden biri dua etmek olabilir. Dua, manevi güçle desteklenen bir eylem olduğu için, ilişkinizi düzeltme konusunda etkili olabilir. Ancak, dua etmek için belli başlı adımlar ve niyetlerle hareket etmek önemlidir.

Bunun için ilk adım, içten bir samimiyetle dileklerinizi ileteceğiniz bir ortam yaratmaktır. Dua etmek için sessiz bir odanın tercih edilmesi ve sakinleşebileceğiniz bir atmosfer oluşturmanız önemlidir. Ardından, niyetinizi ve dileğinizi belirlemek için zaman ayırın. Kocanız ile aranın düzelmesini dilemek için özgün bir dua yapabilirsiniz.

Örneğin: “Yüce Allah’ım, işte buradayım. Sana duamı iletiyorum. Kocamla aramdaki sorunları çözmek ve ilişkimizi düzeltmek için yardımını talep ediyorum. Kalbimdeki kırgınlıkları, geçmişte yaşanan hataları ve tartışmaları geride bırakabilmem için bana güç ve sabır ver. Aramızdaki sevgiyi ve anlayışı yeniden yeşertebilmemiz için bize yardım et. İnancımızı, saygımızı ve sevgimizi hiç kaybetmeyerek, artık daha güçlü bir şekilde bir arada olabilmemiz için bize rehberlik et. Dualarımı kabul buyurmanı diliyorum. Amin.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 4341 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
28 Hayır

“Kocanız ile Aranın Düzelmesi İçin Dua” için 15 yorum var.

 1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 2. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 3. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 4. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 5. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 6. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 7. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 8. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 9. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 10. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 11. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 12. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 13. Hocam banada yardım edin lütfen .Eşim iddaa oynuyor sürekli ve eşim bizle ilgilenmiyor sürekli iddaa biryaşında kızımız var onla bile ilgilenmiyor eşimle aramın düzelmesi için ve bizle sürekli ilgilenmesi için bir dua var mıdır varsa banada yardım edin nolur

 14. Hocam esimle bosanma asamasindayiz 7 senelik evliyiz 2 tane evladimiz var esim benden sogudugunu söylüyor esimi cok seviyorum yuvamin yilikilmasini istemiyorum esim simdi 2 aydir annesinin yaninda allah rizasi icin yardim edin hocam…

 15. Merhaba Dolunay hocam vermiş olduğunuz bilgiler için teşşekür ederim dolunay hocam benim size sorum benim eşim bir kaç kötü niyetli insan yüzünden aramız çok kötü yakın çevremden bir kaç kişiden sizin adınızı duydum acaba ben bu dua kendi kendime okuyabilirmiyim vefk tılsımı nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir