Sevdiğine Kuvvetli Bir Şekilde Aşk Büyüsü Yaptırmak

Sevdiğinizin sizi sevmemesi sizinle ilgilenmemesi sizi düşünmemesi sizi aldatması gibi sıkıntılarda biz devreye gireriz. Sizi bu sıkıntılardan kurtarmak için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Sizi sevmeyen sizden uzak duran sevdiğinizin size eskisinden daha yakın daha sevecen davranması için uyguladığımız yöntemden memnun kalıcaksınız. Lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğine Kuvvetli Bir Şekilde Aşk Büyüsü Yaptırmak

Sevdiğine kuvvetli bir şekilde aşk büyüsü yaptırmak, insanların ilişkilerinde yaşadıkları sorunları çözmek amacıyla başvurdukları bir spiritüel yöntemdir. Aşk büyüsü, sevdiğimiz kişiyle aramızda güçlü bir bağ oluşturmayı hedefler ve duygusal bağları kuvvetlendirerek ilişkinin daha sağlam temeller üzerine kurulmasını sağlar.

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle sevgilileri ile olan ilişkilerinde problemler yaşadıklarında veya sevdikleri kişiyi geri kazanmak istediklerinde bu yönteme başvururlar. Ancak aşk büyüsü, sadece birilerini etkilemek amacıyla kullanılamaz. Büyülerin etkisi kişinin rızasıyla gerçekleşmelidir.

Aşk büyüsü yaptırmak için farklı yöntemler kullanılabilir. Bunlar arasında tılsımlar, muskalar, dualar, ritüeller ve büyülü iksirler bulunur. Her bir yöntem, büyü yapılacak kişiye özel olarak seçilir ve uygulanır. Bu süreçte profesyonel bir medyum veya hoca yardımı almak önemlidir, çünkü büyülerin etkisi kişinin niyetine ve doğru ritüellerle gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine bağlıdır.

 • Aşk büyüsü yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır:
 • – İyi bir medyum veya hoca seçmek büyük önem taşır. Alanında uzman, tecrübeli ve referansları olan birine başvurmanız, büyünün etkili ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar.
 • – Büyüyü yaptırmadan önce kendi niyetinizi ve isteklerinizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Büyüyü yapacak kişiye bu isteklerinizi aktarmanız gerekmektedir.
 • – Büyünün etkisi zaman alabilir, bu süreçte sabırlı olmanız önemlidir. Büyünün sonuçları genellikle zamanla ortaya çıkar ve duygusal ilişkinizin iyileşmesi zaman alabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1479 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
30 Hayır

“Sevdiğine Kuvvetli Bir Şekilde Aşk Büyüsü Yaptırmak” için 8 yorum var.

 1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 3. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  1. Hocam ben sevdiğimden ayrıldım ve çok özlüyorum ve onun gelmesini bana aşık olmasını istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim yorumları okudum ve size yazmaya karar verdim bana yardımcı olur musunuz

 4. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 5. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 6. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 7. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir