Gözü Benden Başkasını Görmez

Sevdiğimin bana tamamen bağlanması her zaman arzumdu onu inanılmaz seviyorum, Dolunay Hoca ile gözü benden başkasını görmez oldu. Dualarından harika sonuçlar aldım. Benim erkek arkadaşım gerçekten çok sempatik bir insan  ve maalesef şeytan tüyü olmasından ve çapkın ruhlu olmasından dolayı bende sürekli tedirginlikler vardı. Biri var mı, beni aldatıyor mu diye düşünmekten artık evhamlı bir kişilik olup çıkmıştım. Ne yapsam derken, internet üzerinden bir güvenilir medyum bulmaya karar verdim. İyi ki bu kararı aldım, çünkü Medyum Dolunay Hoca ile yardımlaşma şansını elde ettim. Mükemmel bir insan kendisi.

Medyum Dolunay Hoca ile etkili sonuç aldım

Medyum Dolunay Hoca, pozitif enerjisi ile, dini inancı ve bilgileri ile, medyumluk yetenekleri ve bunları kullanması ile son derece özel, ülkemizdeki çok az gerçek medyumlardan biri. Gözü benden başkasını görmez büyüsü ile sevdiğim erkeği bana bağladı. Hem de nasıl bağlamak. Gözü benden başka kimseyi görmesin duası ile kısa sürede sonuç aldım ve bu esma sayesinde, elbette kendisinin dediklerini yaparak mükemmel sonuçlar elde ettim. Tabi ritüelleri takip etmeniz gerekiyor.

Hocam sayesinde hemen sonuç aldım ve onan inandım

Gözü benden başkasını görmesin diye okunacak dua ile siz de netice alabilir ve sevdiğinizin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bağlama büyü çeşitleri hakkında siz de yardım alın, aslında tüm esmalar ve büyüleri kendisinden öğrenebilirsiniz. 0 555 171 85 40 ile [email protected] üzerinden kendisine her zaman ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4086 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
22 Hayır

“Gözü Benden Başkasını Görmez” için 29 yorum var.

 1. Eşime ve bana yapılan kötü büyülerin bozulmasını profesyonel bir şekilde çözen Medyum Dolunay, işinde gerçekten çok iyi. Medyum dolunay işlemlerin başından sonuna kadar her an yardımcı oluyor. Bu konuda bulunan tedirginliklerin atlatılmasında da iyi bir dinleyicidir. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 2. Evimizde muska bulduktan sonra kocamla ciddi sorunlar yaşamaya başladık. İnternette karşılaştığım Medyum Dolunay sayesinde evimde tekrar huzur buldum. Vefk işleminden sonra evimde kocamla çok iyi vakit geçirebiliyorum. Bu gibi sorunlar yaşayan kişiler gerçekten çok memnun kalacaksınız.

 3. Eşimin hayatında birinin olduğunu hissettikten sonra ilk olarak Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Hem çok iyi bir dinleyici hem de olaylara yaklaşımı muhteşemdi. Medyum Dolunayın soğutma büyüsü ilk haftadan etkisini göstermeye başladı. Teşekkürler Dolunay hoca.

 4. Eşim son yıllarda beni aldatmaya başladı ve artık evliliğimizin bittiğini düşünmeye başlamıştım. Medyum Dolunay sayesinde eşimin ilk tanıdığım zamanlara döndü ve artık çok mutluyuz. Kişiye özel aşık etme büyüsü gerçekten işe yarıyor ve hemen etkisi belli oluyor.

 5. 6 ay önce nişanlım benden ayrıldı ve sebebini bir türlü anlayamadım. Bir arkadaşımın önerisi ile Medyum Dolunay ile tanıştım ve bana papaz büyüsü yaptı. O hafta içerisinde nişanlım ile tekrar barıştık ve şimdi evliyiz.

 6. İyi bir eğitim almak ve güzel yerlerde çalışmak istiyorsanız eğer [email protected] adresine yazabilir ve onun sayesinde her şeyi yoluna koyabilirsiniz. Ben denedim ve çok mutluyum.

 7. Sizler de rahat bir evlilik yaşamak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden medyum Dolunay hocamıza 0555 171 8540 telefondan ulaşabilir ve muhabbet vefki ile her şeyi yoluna sokabilirsiniz.

 8. Ailem eşimi bir türlü sevmemişti ancak kocam tam tersi onlara düşkündü bunun artık önüne geçmek için eşimi ailemden uzaklaştırmak için büyü yaptırdım. Medyum Dolunay ile yaptığım bu çalışma sonucu her şey yoluna girdi.

 9. En yakın kız arkadaşım bana karşı soğuk davranıyor nedenini bir türlü açıklamıyordu. Bende bunu ortaya çıkarmak için medyum Dolunay ile muhabbet vefki yaptırdım. Aynı gece oturduğumuz da her şeyi tek tek anlattı.

 10. Bir türlü zayıflayamıyor ve istediğim ölçülere gelemiyordum medyum Dolunay ile buna son vermek ve manken gibi görünmek için kişiye özel çalışma yaptırdım. Her geçen gün biraz daha zayıflıyor kendimi çok daha iyi hissediyordum.

 11. Ablamı sürekli sorunlarla baş başa bırakıp giden enişteme medyum Dolunay ile geri getirme vefki yaptık ablama söylememiştim bu şekilde yeniden birleşmeleri ve daha mutlu olmaları beni de memnun etmişti.

 12. Annemin babamı biriyle yakalaması sonucunda onu kendine getirmem gerekiyordu psikolojisi iyi değildi bu yüzden medyum Dolunay ile kişiye özel çalışma yaparak annemin ruh halini düzeltmiş olduk.

 13. Teyzem bana oğlunu layık gördüğün de hem şaşırmış hem de nefret etmiştim hemen medyum Dolunay hocamıza [email protected] adresinden ulaştım. Hepsine uzak tutma büyüsü yaptı kurtulmuş oldum.

 14. Kızım küçük yaşta evden kaçtığın da eşimle çok etkilenmiştik hemen medyum Dolunay hocamıza ulaştım geri getirme vekfi yaptığın da aynı hafta önce telefonla aradı sonra pişman olup evine döndü.

 15. En yakın arkadaşımın bana attığı kazık sonrasında kendime gelmek için medyum Dolunay iletişime geçtim. Haddini bildirmek için dil bağlama büyüsü uygulayacağını söyleyen hocamızın yaptığı kısa sürede sonuç verdi.

 16. Beni hiç dinlemeyen çocuğum için 0555 171 8540 numarasından medyum Dolunay hocamıza yazdım. Bana çok yardımcı oldu oğlum için yaptığı kişiye özel çalışma ile aynı hafta içinde her şey düzene girdi.

 17. Çok genç yaşta evlendiğim için kocamdan şiddet görüyor gerçekten de kötü bir hayat yaşıyordum. Kurtulmak için medyum Dolunay hocamla görüştüm soğutma büyüsü ile benden uzaklaştı ve boşanmaya onay verdi çok mutluyum.

 18. Annemin temizlik hastalığı artık bizi bıktıracak düzeye gelmişti medyum Dolunay hocamız ile papaz büyüsü işlemi uyguladığımız da söylediklerini harfiyen yerine getirdim. Şimdi sakin ve rahat bir hayat yaşayan annem ile daha mutluyuz.

 19. Eşim iflas ettiğinden beri tüm hayatımız sıkıntılı ilerliyordu maddi manevi destek olmaya çalışsam da bir şeyler düzelmiyordu. Bende durumu medyum Dolunay hocamıza açtım kişiye özel büyüsü sonrasında her anlam da düzelmiş olduk.

 20. Kocamla cinsel hayat sorunlarımız bir türlü geçmiyor durumu düzeltmeye gücüm de yetmiyordu bu yüzden medyum Dolunay hocamıza yazdım bağlama büyüsü yaptığında beni farklı görmeye başlayan kocamla seks hayatımız da yoluna girdi.

 21. Evime sürekli misafir geliyor bu durum artık beni yoruyordu [email protected] adresine yazdım medyum Dolunay hocam hemen yanıt verdi ve bana sakin bir hayat sürdürmek için çalışma yaptı şuan çok rahatım.

 22. Gelinim iyi bir kadındı oğluma da iyi bakıyordu medyum Dolunay hocamıza 0555 171 8540 numarasından ulaştım ve evine dönmesi için oğlum için papaz büyüsü yaptırdım gelinle beraber olup sorunları kolayca aştık.

 23. Kayınvalidem ile yaşadığım sorunlar sonrasın da evime ve eşime odaklanamıyordum. Papaz büyüsü ile dil bağlama uygulamaya karar verdik ve sabırla beklemeye koyuldum. Medyum Dolunay hocama minnettar oldum.

 24. Kızım çok fazla erkekle görüşüyor onu bir türlü bu durumdan vazgeçiremiyordum. Uzat tutma büyüsünü keşfettiğim an bu konuda en iyi olan medyum Dolunay hocaya ulaştım şimdi kızım sakin bir hayat yaşıyor.

 25. Deli gibi seviyor kimsenin de uyarılarını kabul etmiyordum bunu biraz hafifletmek için soğutma büyüsünü medyum Dolunay hocamızdan talep ettim. Çok fazla olmasa bile hafif dozunu uyguladı ve bende kendime geldim.

 26. Evlilik öncesin de nişanlıma sunduğun isteklerden sonradan pişman olmuştum. Bu durumu düzeltmek için medyum Dolunay hocama durumu anlattım kişiye özel işlem uyguladı ne o yapmak zorunda kaldı ne ben artık istedim.

 27. Bir öğretmen olarak lise talebesi öğrencilerim ile bir türlü frekans tutturamamıştım bunun önüne geçmek için medyum Dolunay hocamızla görüştüm. Bizim için ikna etme büyüsü uyguladığın da tüm sınıfım kendine geldi.

 28. Geleceğim ile ilgili kaygı ve korkularım vardı kendimi güvene almak istedim ne yapacağım diye düşünürken medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Rahatlama hissetmem için üzerime bir muska hazırladı ve rahata erdim.

 29. Vefk büyüsünün biraz uzun sürdüğünü bilmeli ve fiyatlarının değişkenlik gösterdiğinden de emin olmalısınız. Bilerek hareket ettiğiniz de daha rahat olacak en azından neyin içerisinde olduğunuzu bileceksiniz medyum Dolunaya güven duyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir