Sevdiğin kişi ile evlenmek için dua

Sevdiğin kişi ile evlenmek, yuva kurmak istiyorsan aşağıda gelen tılsımı, sevdiğin kişinin yıldızının nurlu bir saatinde yazılarak, üzerinden geçebileceği bir yere göm. Üç gün içerinde duramaz ve sana gelmek mecburiyetinde kalır.

Sevdiğin kişi ile evlenmek için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğin kişi ile evlenmek için dua

Sevdiğin kişi ile evlenmek için dua, birçok insanın hayalini kurduğu bir konudur. Evlilik, pek çok kişi için mutlu bir birlikteliğin başlangıcıdır ve bu nedenle sevdiğimiz insanla evlenmek için dua etmek isteyebiliriz. etmek, ilişkiyi güçlendirebilir ve Allah’ın yardımını dilemek için doğru bir yol olabilir.

İslam dininde evlilik kutsal bir bağdır ve bu nedenle evlilik için dua etmek önemlidir. Sevdiğin kişi ile evlenmek için dua etmek için öncelikle Allah’a samimi bir şekilde yönelmeli ve niyetimizi açıkça ortaya koymalıyız. Dua etmek için namaz kılabilir veya gönül bağımızı Allah’a yansıtan içten bir şekilde dileklerde bulunabiliriz.

Dua etmek için en uygun zamanlar, gecenin son üçte biri olan “Tahajjud” zamanı ve cuma gibi özel günlerdir. Bu zamanlarda Allah’ın rahmeti ve bereketi yeryüzüne iner ve dualarımızın daha olumlu karşılık bulma ihtimali yükselir. Sevdiğin kişi ile evlenmek için dua etmek, Rab’be sığınma ve O’ndan yardım dileme anlamına gelir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1976 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
31 Hayır

“Sevdiğin kişi ile evlenmek için dua” için 2 yorum var.

  1. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  2. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir