Bir insanı kendine aşık etme duası

Başkalarının kaçırmaması, elde etmemesi istenen bir kızın korunması için (besmele) sözü ile ördekten oluşan bir büyü, bir muska yapılır. Yanyana üç besmele yazılarak üstlerine bir ördek resmi çizilir. Ördeğin gövdesini oluşturan çizgilerin içinde sağdan sola doğru yazılmış (ağzı sağa dönük) dört «vav» bulunur. Üst çizgide noktasız «nun» vardır (üç tane). Besmelelerin solunda, saçları rüzgârda dağılmış, kaçar gibi görünen bir kız resmi, sağ yanda da kolay okunmayan yazılar ibulunur. Bu yazılar «nun», «vav», «ya», «lam», «kef» ¡harflerinden oluşur. Resmin kıyı çizgileri birer <«nim»dir.
Bir insanı kendine aşık etme duası
Bu büyü (kız adına düzenlenirken kıza duyurul-maz, muskayı daha çak kızda tgözü olan bir erkek yaptırır. Bütün uygulamalar erkeğe düşer. Cinci muskayı yazarken her harf çekişte kızın admı söyleyerek ‘«hıfz eyle ya Ralb, setr eyle ya Rab» der, kızın oturduğu yöne doğru üfürür. Muska sarı kâğıt üzerine toprak boyası ile yazılır. Kâğıt Ibiraz büyük olup dörde katlanır, sekiz kat muşambaya, muşamba da üç kat yeşil yamaya sarılarak kırk bir dikişle dikilir. Her dikiş vuruşta kızın adı söylenir. «Hıfzeyle ya Rab» denir, yere tükürülür. Bu tükürme kötülük getiren cinleri kovmak içindir. îş bittikten sonra, erkek, bir cuma gecesi yatsıdan sonra, muskayı kızın evinin kapısı üstünde uygun bir yere (kızın altından geçeceği yere) kor. Kız bu muskanın altından geçip dışan çıktığı sürece bütün saldırılardan, kötülüklerden korunurmuş. Biri kızı kaçırsa bile kızlığını giderecek gücü olmazmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir insanı kendine aşık etme duası

Bir insanı kendine aşık etme duası, insanların duygusal ilişkilerde yaşadıkları zorluklar ve beklentiler nedeniyle sıkça araştırdıkları bir konudur. İnsanlar, karşı tarafı etkileyebilmek ve sevgisini kazanabilmek için çeşitli yöntemler denemektedir. Bu noktada, birçok kişi dua etmeyi bir seçenek olarak görmektedir.

Dua, insanların kendilerini güvende hissettikleri ve dileklerini Tanrı’ya iletebildikleri bir iletişim şeklidir. Bir insanı kendine aşık etme duası da, sevdiğimiz kişinin kalbini kazanmak ve onunla daha yakın bir ilişki kurmak için yapılan bir dua çeşididir. Bu dua, birçok kişi tarafından çeşitli şekillerde yapılmaktadır.

Bir insanı kendine aşık etme duası için en önemli nokta, samimiyet ve içtenlikle dua etmektir. Dua sırasında Tanrı’ya gerçek niyetlerimizi ve dileklerimizi açıkça ifade etmek önemlidir. İçtenlikle yapılan bir dua, daha etkili olabilir ve istediğimiz sonucu almamıza yardımcı olabilir.

  • Bir insanı kendine aşık etme duası için öncelikle huzurlu bir ortam oluşturmak önemlidir.
  • Dua etmeden önce derin bir nefes almak ve konsantrasyon sağlamak da faydalı olabilir.
  • Dua esnasında sevdiğimiz kişi için hayırlı dileklerde bulunmak ve ona iyi dileklerde bulunmak da önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2110 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
22 Hayır

“Bir insanı kendine aşık etme duası” için 2 yorum var.

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  2. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir