Kadınlar İçin Aşk Büyüsü

Aşağıda görülen muska, yalnız kadınlar için düzenlenir, bunun erkekler izerinde etkisi olmazmış. Bu muskayı oluşturan yazılar altı «mim», on altı «vav», ‘beş «Allah», iki «cim», dört «Hu», ilki erkeğin adı (resimde görülen Ömer eldeki muska örneğinde, uygulandığı kadının kocasının adıdır), altı «nunl», içlerinde noktalar ‘bulunan dört üçgen, köşelerde dört yıldız, iç köşelerde dört <V»  biçimli belirti.
Bu muska uç kat nuşambaya sarılıp dikildikten sonra (üstüne bir bez geçiriip dikilir) kadının yastığının içine konur. Büyü kısa süre içinde etkisini gösterir, kadın evden kaçarmış.
Bu muskada, öteki türlerde olduğu gibi, dua okunmaz, namaz kılınmaz, büyünün etkisini çoğaltmak için muska yapıldığı kadına duyurulur, ancak muskanın yeri, yapıldığı gün söylenmez.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kadınlar İçin Aşk Büyüsü

Bir kadının sevgi ve aşkı arayışı insanlık tarihi boyunca önemli bir konu olmuştur. Kadınlar için aşk büyüsü, bu arayışın bir sonucu olarak ortaya çıkan ve kadınların aşkı çekmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Bu büyü, çeşitli ritüel ve dualar kullanılarak gerçekleştirilir ve kadının sevgilisini, eşini veya potansiyel bir partneri etkilemesi amaçlanır.

Aşk büyüsü, özellikle duygusal anlamda zorluklar yaşayan veya aşk hayatlarına yeni bir soluk getirmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilen bir yol olabilir. Bu büyüyü yapmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, aşk büyüsünün etki alanının sınırlı olduğunu ve insanların özgür iradelerine müdahale etmediğini unutmamak önemlidir. Aşk büyüsü sadece mevcut duygusal bağları güçlendirebilir veya yeni bir ilişkiye kapı aralayabilir.

Aşk büyüsü için kullanılan çeşitli malzemeler ve ritüeller bulunmaktadır. İncir, çikolata, gül, tarçın gibi aşk sembolleri ile yapılan büyüler yaygın olarak tercih edilir. Bununla birlikte, büyü yaparken kesinlikle doğru ve etik yöntemleri kullanmak önemlidir. Herhangi bir büyü alanında uzman olan bir medyum yardımıyla çalışmak ve onların rehberliği altında hareket etmek büyük önem taşır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1135 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

“Kadınlar İçin Aşk Büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  4. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir