Kız Kaçırma Duası

Kız Kaçırma DuasıKız Kaçırma Duası: Bir kimse sevdiği kızdan yüzbulamaz, ondan da vazgeçemezse, onu dua ile kendine çekip kaçırabilir.Bu işlernde kız kendiliğinden kaçar, onu isteyen erkeğe gelirmiş. Bu işi yapmak isteyen erkek, bir cuma gecesi, yatsıdan sonra, kızın evinin yanından, daha iyisi, kapı eşiği önünden bir avuç toprak alır, işi yapmayı üstüne alan, konuşup anlaştığı cineiye götürür Cinci, bir kağıdın üzerine Kur’andan kısa bir sure yazar, sonra kağıdı suda iyice ezer, su bcılanır. Toprağı bu suyla yoğurur, çamur yapar. Bir gün ayazda saklar. Erkek, yedi gece, yatsıdan sonra, cineiye gelir okunur. Cinci, büyük bir üçgen çizer, erkeği onun içine oturtur. Üçgenin çevresine büyükçe bir daire çizer, dairenin çevresine kızın adını yazar, Kur’andan kısa bir sure okur, dairenin çevresine fırdolayı üfler. Sonra bir ip alır, kızın adı­nı söyleyerek ipe yedi düğüm vurur, erkeğe verir.Erkek düğümlü iple kalkıp dairenin çevresinde,kızın adını oluşturan harflerin sayısınca döner.

İkinci gece ayazdan alınan toprak üçe bölünür,üçüncü gece kızın evinin çevresinde bir üçgenin köşelerini oluşturacak biçimde üç ayrı yere ezip serpilir. Ev bir üçgen içinde kalmış gibi olur.Cinede yedi gece sürdüı ille n işlemin bi tim günü, erkeğe bir avuç okunrrıuş arpa verilir. Erkek, o arpaları da, kızın evinin yakınında, topraklı bir yere serper. Bir kaç gün erkek, kıza görünmez sonra arada bir görünür. O topraklar dağılıp yere karışıncaya, arpa taneleri çimleninceye değin kız kaçıp erkeğe gelirmiş.

Çok gizli yapılması gereken bu işin zamanını iyi seçme gereği vardır. Özellikle ekinierin çimlenme dönemlerini gözönünde tutmak gerekir.Yoksa, ya arpaları kuşlar yer ya da ekinlerin çimlenme zamanına denk gelmezse bozulur, bitmez. O nedenle, bu iş, çokluk, güz geçtikten sonra, ekin ekme aylarında yapılır. Karadeniz kıyılarında ekin balıara doğru ekilir, genellikle karakış geçtikten sonra, Orta Anadolu’da güz döneminde. O nedenle, bu iş, daha çok Karadeniz kıyılarında uygulanır.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kız Kaçırma Duası

Birçok kültürde, evlilik için beğenilen bir kadını kaçırma geleneği bulunmaktadır. Bu gelenek bazen romantik bir eylem olarak görülse de, aslında hoşgörülmemesi gereken bir davranıştır. Kız kaçırmak, bir kadının rızası olmadan onu zorla veya baskıyla alıp götürmek anlamına gelir. Bu, kadına yapılan bir saldırıdır ve açıkça kabul edilemez bir eylemdir.

Bazı kişiler, bunu yapmak için kız kaçırma duası gibi bazı geleneksel ritüeller yapmaktadırlar. Ancak, bu durumun dine veya ahlaki değerlere uygun olmadığını belirtmek önemlidir. İslam dinine göre, evlilik birbirine rızası olan iki kişi arasında gerçekleşmelidir. Zorla yapılacak bir evlilik, İslam diniyle çelişen bir eylemdir ve Allah’ın rızasına uygun değildir.

Bir insanın kalbini kazanmak ve onunla sağlıklı bir ilişki kurmak için iletişim, anlayış ve saygı çok önemlidir. Başkalarına zarar vermek veya onları zorla elde etmek hiçbir zaman doğru değildir. Unutmayalım ki, sevgi ve saygıya dayalı sağlıklı bir ilişki her zaman daha değerlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4119 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

34 Evet
31 Hayır

“Kız Kaçırma Duası” için 13 yorum var.

 1. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 2. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 3. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 4. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 5. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 6. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 7. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 8. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 9. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 10. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 11. Ben 3 yıllık evliyim. Eşimle severek evlenmiştik. İlk aylarımız hatta ilk bir senemiz çok güzel geçti. Ancak ilk seneden sonra çevremizden, özellikle de eşimin ailesinden “bebek yapın” şeklinde baskılar gelmeye başladı. Ben de çocukları çok severim ve mutluluğumuzun meyvesini vermeyi, eşime bir armağan sunmayı çok istedim. Ancak ne kadar denesek de hamile kalamadım. Her ay umutla bekleyip, sürekli testler yapıp hüsranla karşılaşmak psikolojimi çok yıprattı. Eşim ise ailesinin dolduruşuyla olacak, aylar geçtikçe bana kötü davranmaya, her hastalanışımda yüzüme laflar çarpmaya başladı. Kendisine bir çocuk veremediğim için beni aşağılıyor, hakaretler ediyordu. Kendisine doktora gidip test yaptırmak için çok dil döktüm ama buna da yanaşmadı. “Sen benim erkekliğimden şüphe mi duyuyorsun? Gideceksen sen git doktora, bende bir şey yok. Kısır olan sensin.” gibi laflar ediyor, ısrar edersem sinirleniyor kırıp döküyordu. Bir süre sonra ise eşim geceleri eve geç gelmeye başladı. Genelde sabaha karşı alkollü geliyor, bazı geceler hiç gelmiyor, ben sabahlara kadar onu beklerken o kim bilir nerelerde, kimlerin koynunda sabahlıyordu. Durumu kayınvalideme ve eşimin ablasına anlattığımda ise “Kadın olsaydın da kocanı evde tutsaydın.” cevabını aldım. Çaresizlik içinde sabaha kadar ağladığım gecelerden birinde Facebook’ta arkadaşımla dertleşirken bana Medyum Dolunay ismini önerdi. Daha önce haberlerde, internet sitelerinde dolandırıcı medyumlar tarafından kandırılan bir çok kişiyi okumuştum. Ne yalan söyleyeyim, çekinerek aradım. Telefondaki sesi bana güven verdi, daha konuşurken içime bir huzur doldu. Sorunumu anlattım, dinledi ve büyü bozma yaparak kocamı eve geri getirebileceğini söyledi. Çalışmalara başladık, Allah’ın izniyle ve Dolunay Hoca’nın gücü sayesinde iki hafta içinde önce eşim eve vakitli gelmeye başladı, dışarıdan ayağı kesildi. Bu esnada bana davranışları da değişmişti, eski günlerimizdeki gibi yumuşak davranıyor, ilgi gösteriyordu. Kocamı eve döndürdüm hocamın sayesinde, şimdi sırada kayınvalidem ve görümcemden intikam almak var…

 12. Bunlara asla inanmıyorum çünkü hiç birşey gerçek doğru değildir hepsi para duzagi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir