Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dua

Evlenmek isteyip devamlı kötü ve farklı kişiler karşınızı çıkıyorsa bu dua ile hayırlı bir eş bulmak için devamlı olarak okuyabilirsiniz.

Eğer bir kimse kendisinde sihir nazar ya da kısmeti bağlanmış olduğundan şüphe ediyorsa, bu dertlerden kurtulmak amaçlı bir pazartesi ya da perşembe gecesi sabaha karşı abdest aldıktan bir sonra tenha ve temiz bir ortamda kıbleye yönelir.öd ağacı ya da amber buna benzer hoş kokulu bir şey yakar ve odayı buhurlar . daha bir sonra niyet ederek (1001)defa hz. peygamber (s.a.v)’e ”allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihıl ebvab.” salavat şerifesini oku***** gönderir bundan bir sonra … allahümme inni es’ elüke bi resulike muhammedin habiybike ve haliylike en tühallile ukdete.(burada kendinde huzursuzluk olanın adı söylenir.)an kısmetiha vekşit anha zulmetes sıhrı ve te’siral ayni ya hılale ukudu ve ya kaşifez zulmi ya allahü ya keriymü ya keriymü ya zel celali vel ikram. diyerek dua ederse allah’ın izni ile sihir ve nazar yok olur . kısmeti açılır .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dua

Rabbim, bize hayırlı bir kısmet nasip et. Bizi hayırlı bir eşle ömür boyu mutlu edecek, bize destek olacak, sevgiyle dolu bir yuva kurmamıza yardımcı olacak bir kısmet ile karşılaştır. Bize uygun olanı ve kalbimize huzur verecek olanı bize nasip et. Dualarımızı kabul eden, dileklerimizi gerçekleştiren Rabbim, bize güzel bir paylaşım yaşatacak, birbirimize destek olacağımız bir kısmet armağan et. Bizlere sağlık, mutluluk, huzur ve bereket versin. Dualarımızı kabul buyursun. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1328 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
23 Hayır

“Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dua” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir