Karını Kendine Bağlamak İçin Büyü

Sarı bir kağıdın üzerine küçiik bir üçgen çizilir, köşelerine kızın adının baş harfi yazılır. Kırk bir kez «bağladım Hak yürüye» denip üçgene tiflenir. Kağıt ortasından icatlanır. Üçgen üstte kalır. Alt bölüme, ‘boş olan yere gene üçgen biçminde üç «vav», yedi «elif» çekilir. Kağıt üstüste katlanır, muşambaya sarılır, muşamba’nın üstüne kırmızı yama geçiriler  dikilir. Gerdekten bir gün önce, gelin evinin kapısının eşiği altına gizlenir. Sonra Kur’andan gelişi güzel bir süre okunur

Karını Kendine Bağlamak İçin Büyü

İlgili Başlıklar

Karını Kendine Bağlamak İçin Büyü

Bir ilişkide karşılıklı sevgi, saygı ve bağlılık oldukça önemlidir. Fakat bazen ilişkiyi daha da güçlendirmek ve partneri kendimize daha bağlı kılmak isteyebiliriz. Bu noktada, bazı insanlar “Karını Kendine Bağlamak İçin Büyü” yöntemlerini denemektedir. Bu yazıda, bu konuya dair bilgileri paylaşacağım ve büyü konusunu ele alacağım.

, popüler kültürde zaman zaman tartışmalı bir konu olmuştur. Büyü, çoğunlukla metafiziksel güçlerin kullanıldığı bir uygulamadır. Ancak önemli bir noktayı belirtmek gerekir: Büyü, insanların iradesini zorla ele geçiren veya kontrol eden bir araç değildir. Aksine, büyü genellikle enerjiyi yönlendirmeye ve pozitif niyetlerle çalışmaya dayalıdır.

Büyü uygulama konusunda dikkatli ve saygılı olmak önemlidir. Her türlü büyü veya metafiziksel çalışma, karşı tarafın rızası olmadan yapılamaz. Bu sebeple, bir ilişkideki bağın güçlenmesini isteyen bir kişi, partnerinin rızasını almış olmalıdır. Aksi takdirde, başarılı sonuçlar elde etmek mümkün olmayabilir. Büyüye başvurmadan önce, günlük iletişimi güçlendirmek, anlayışlı olmak ve karşılıklı saygı çerçevesinde ilişkiyi geliştirmek için çaba sarf etmek önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1956 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
25 Hayır

“Karını Kendine Bağlamak İçin Büyü” için 5 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  3. Burdur merkezden ben ömer. Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım 28-10-2018 23:21:30

  4. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  5. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir