Sevdiğimle Aramı Düzeltme Duası İstiyorum

Sevdiğinizle aranızdaki sorunları halledip daha güzel bir ilişki için dua arıyorsanız aşağıdaki duayı deneyebilirsiniz. Bu dua ile sevdiğiniz sizinle ilgili bütün problemleri unutur ve sizi sonsuz sever.
Bismillahirrahmanirrahim huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim.

Bu duayı sevdiğinizin saç teline 21 defa okuyun ve saç tellerini onun yastığının içine koyun.

Sevdiğimle Aramı Düzeltme Duası İstiyorum

Her ilişkide zaman zaman tartışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Ancak, sevdiğimiz insanla aramızın bozulmasına dayanamayız. İlişkimizi düzeltmek ve sevgimizi yeniden canlandırmak için dua etmek çoğu zaman etkili bir yöntem olabilir. Sevdiğimizle aramızı düzeltmek için Allah’a yapacağımız duaya yoğunlaşmak ve samimiyetle dilimizi dile getirmek gerekmektedir.

Bu duada, sevdiğimizle aramızı düzeltmek için Allah’tan yardım ve desteğe ihtiyaç duyduğumuzu ifade etmeliyiz. Kalbimizin dürüstlüğünü ve sevgimizin devamını dile getirmek önemlidir. Aynı zamanda, kendimizi ve sevdiğimizi affetmeyi ve ilişkimizi yeniden güçlendirmeyi istediğimizi de dile getirebiliriz.

 1. Sübhaneke Duası: Sevdiğimizle aramızı düzeltmek için yapabileceğimiz dualardan biri Sübhaneke Duasıdır. Bu dua, Allah’a karşı samimiyetimizi ve kalbimizin arınmasını ifade etmek için önemlidir. Sevgimizin tekrar canlanması ve ilişkimizin güçlenmesi için bu dua etkili olabilir.
 2. Rabbi İnni Limetinnezle Eleyye Min Hısaben Yedek: Bir diğer etkili dua ise “Rabbi İnni Limetinnezle Eleyye Min Hısaben Yedek” duasıdır. Bu dua, Allah’a bize verdiği nimetleri hatırlattığımız ve sevdiğimizle aramızdaki sorunları çözme konusundaki gücümüzü istediğimiz için yapılır.
 3. Rabbi Zağni’l-Hagkaanî Rabbil-‘Alamin: Bir diğer dua ise “Rabbi Zağni’l-Hagkaanî Rabbil-‘Alamin” duasıdır. Bu dua, ilişkimizin düzelmesi için Allah’a yönelerek yardım istediğimiz bir dua şeklidir. Kalbimizin sevgiyle dolması ve sevdiğimizle aramızdaki sorunların çözülmesi için bu dua etkili olabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1684 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
30 Hayır

“Sevdiğimle Aramı Düzeltme Duası İstiyorum” için 8 yorum var.

 1. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 2. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 3. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 4. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 5. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 6. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 7. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 8. Selam. sevdiğim erkeğin saç tüğüne duayı okuduktan sonra kendi yastığıma koysam olurmu? onunla birlikte yaşamıyoruz yastığına koyamicam o yüzden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir