kuvvetli büyüler ile sevdiğini aşık etmek

kuvvetli büyüler ile sevdiğini aşık etmek: Sevilen kimsenin yedi tel saçına Ya Vedut okunur ve saçlar ateşe atılarak yakılır. Kendi saç teliniz ve her hangi bir tırnağınıza ya vedud yazıp ayrı bir yerde bu ikisini yakın. İki külü birbirine karıştırıp sevdiğiniz kişinin yemeğine katın. O kimse aşktan delirecek gibi olur ve yapan kişinin yanından bir dakika ayrılmak istemez.

Bu ve buna benzer bir çok kez duymuşsunuzdur. Okuma sayısı verilmez. Okuma sayısı ya vedudun kendi okuma sayılarıdır. Diğer bir husus ise dnalarınızın karışmış olmasıdır. Birbirinin dnasını taşıyan kişiler birbirlerinden ayrılmak istemezler…

kuvvetli büyüler ile sevdiğini aşık etmek

Sevgililer arasında güçlü bir bağ oluşturmanın birçok yolu vardır. Bu yöntemlerden biri, sevdiğiniz kişiyi aşık etmek için kuvvetli büyüler kullanmaktır. Kuvvetli büyüler, duygusal bağları güçlendirmek ve bir ilişkiyi daha derinleştirmek için etkili bir araç olabilir.

Birçok farklı büyü yöntemi bulunmasına rağmen, kuvvetli büyülerin daha etkili sonuçlar sağladığı bilinmektedir. Bu büyüler genellikle profesyonel medyumlar tarafından gerçekleştirilir ve iyi bir sonuç almak için dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kuvvetli büyüler, sevgilinizin size aşık olmasını sağlamak için enerjiye dayalı yöntemleri içerir.

Kuvvetli büyülerin birçok farklı türü vardır. Bunlar arasında aşk büyüleri, bağlama büyüleri ve cazibe büyüleri bulunur. Aşk büyüleri, sevdiğiniz kişinin size olan duygusal bağını güçlendirmek ve aşık olmasını sağlamak için kullanılır. Bağlama büyüleri ise ilişkinizi daha sağlam hale getirip, partnerinizle aranızda daha güçlü bir bağ oluşturmak için etkilidir. Cazibe büyüleri ise sizin daha çekici ve cazibeli görünmenizi sağlayarak, sevgilinizin size olan ilgisini arttırmaya yardımcı olur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1175 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
24 Hayır

“kuvvetli büyüler ile sevdiğini aşık etmek” için 4 yorum var.

  1. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

  2. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  3. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  4. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir