Kendine Âşık Etme Büyüsü

Kendine âşık etme büyüsü toplumda en fazla yapılan büyüler arasındadır. Büyü farklı çalışmalarla yapılabilir. Bu büyülerin bazıları oldukça tehlikeli olabilir. Dinimize göre büyü gerçek kabul edilmiş ve yapılması yasaklanmıştır. Bu nedenle âşık etme büyüsü herkesin yapabileceği büyülerden değildir. Doğaüstü varlıklardan yardım alındığı için, yardımın nasıl alındığı çok önemlidir. Bu varlıkların büyüye katılması ile büyü gerçekleşir. Bu nedenle âşık etme büyüsü için yardım alınmalıdır. Medyum Dolunay 0555 171 85 40 numaralı telefonundan sizlere bunun hakkında detaylı bilgiler verecektir.
Nasıl Tutar?
Yapılan bir büyünün tesiri ne kadar fazla olursa tehlikesi de fazla olur. Özellikle kalıcı âşık etme büyüleri gibi bağlama büyülerinin etkisi fazladır. Bu büyüler yanlış yapılmadığında etkisi çok fazladır. Kendine âşık etme büyüsü nasıl tutar, bu büyünün çok fazla yapılmasının nedeni gerçekten etkisini görülmesinden kaynaklanır. Doğru kişiler tarafından yapıldığında, âşık etme büyümesi etkisini hızlı bir şekilde gösterir.
Nasıl Bozulur?
Kendine âşık etme büyüsü nasıl bozulur, bu büyüyü yaptırmış olanlar ya da yaptırmayı düşünenler ya da kendisine yapıldığından şüphe duyanlar için bazı kolaylıklar sunulmuştur. Büyüleri bozmak için Cenabı Hak bazı kolaylıklar da göstermiştir. Büyünün bozulması için Nas Suresi, Ayetel Kürsi Suresi ve Felak Suresi çok önemlidir. Bu surelerin bolca okunması halinde büyünün etkisi ortadan kalkabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1155 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“Kendine Âşık Etme Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Benim evligimi almıyor yorumlar okuyonca çok etkilendim yaşındayım istememe rağmen evliligim olmuyor yardımcı olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir