Zinadan Kurtarmak İçin Dua

Zina vb alışkanlıklarından dolayı kötü yolda gezen bir eşi bu menhiyattan alıkoymak maksadıyla Cumartesi gününün Zuhal saatine yada Çarşamba günün Utarit vaktinde yedi renkli ibrişim üzerine yedi düğüm atılır. Her düğüme yedi Kafirun ve yedi Leheb suresi okunarak bir gayri müslim kabrina gömülür

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Zinadan Kurtarmak İçin Dua

Hayatımız boyunca birçok zorluk ve sınavla karşılaşırız. Bu sınavlardan biri de günahlarımızdan kurtulmak ve Allah’ın rahmetine nail olmaktır. İslam dini bizlere her daim af ve merhamet kapılarının açık olduğunu öğretir. Allah’a yönelerek yapacağımız dua, günahlarımızdan kurtulmamızı sağlayabilir ve bize huzur verebilir. Zinadan kurtulmak için dua etmek de bu konuda bize yardımcı olabilir.

Zina, İslam dininde büyük bir günah olarak kabul edilir. Hem bedenen hem de ruhen büyük zararlara sebep olan bu günahın affı için dua etmek önemlidir. “Rabbim! Ben nefsimi zinaya karşı koru, bana dürüst ve iffetli bir hayat yaşamayı nasip et” şeklinde bir duayla günahın etkisinden kurtulmak için Allah’tan yardım istenebilir. İnsan doğası gereği zayıf olabilir, ancak Allah’ın kullarına sonsuz af ve merhameti vardır.

Zinadan kurtulmak için yapılan dua, sadece Allah’a yönelmekle kalmaz, aynı zamanda kişinin kendini kontrol etmesi, doğru yol üzerinde ilerlemesi ve kötü alışkanlıklardan uzak durması gereklidir. Dua etmek, günahları terk etmek ve tevbe etmek için önemli bir adımdır. Dua ederken samimiyetle Allah’a yalvarmak ve pişmanlık duymak, günahlarından kurtulmak için atılacak en önemli adımlardan biridir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1228 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
30 Hayır

“Zinadan Kurtarmak İçin Dua” için 3 yorum var.

  1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  3. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir