Karabiber İle Aşık Etmek

Denenmiş dua  karabiber ile aşık etmek aşk hasreti çekenlerin ve sevdiğine kavuşamayanların okuduğu dualardan bir tanesidir. En tesirli ve aşık etmek için okunan en tesirli büyülerdendir. Medyumlardan en çok talep edilen bu dua ile kısa süre içerisinde sevdiğinize kavuşma imkanı elde edebilirsiniz. Aşk duaları arasında en etkilisi olan bu dua sayesinde hayatınız değişecek ve memnuniyet duyduğunuz bir hayatı yaşamaya başlayabilmeniz mümkün olacaktır. Medyum dolunay müşterilerine en tesirli dualarla isteklerine ulaşabilme fırsatı tanıyor. Karabiber ile aşık etmek için yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Karabiber İle Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

41 adet dane karabiber alınır ve hardal ne için bir İhlas ve bir Fatiha okunur. Okuma işlemi tamamlandıktan sonra demir bir tavada karabiberler bir çorba kaşığı kadar zeytinyağı ile kül olana dek yakılır. Yanma sırasında kişinin ismi zikredilir ve resmine bakarak dua tamamlanır. Medyum dolunayın en meşhur dualarından biri olan karabiber ile aşık etmek duası karşı taraftan kısa sürede etkileşim alabilmenizi sağlayacak ve onun da size olan ilgisini arttıracaktır. Mail adresi; [email protected] dur.

Karabiber Duası Hakkında Yapılan Yorumlar

Hayatım değişti. Medyum dolunay yapmış olduğu dualarla hayatımda en çok istediğim şeye kavuşmamızı sağladı. Aşık etmek için en tesirli ve denenmiş dua olan karabiber duası en büyük aşk duası haline geldi. Bu dua sayesinde birlikte olmak istediğin kişiye kavuştum ve mutlu bir beraberliğim var. Medyum dolunay telefon numarası; 0555 171 85 40.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3564 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

41 Evet
47 Hayır

“Karabiber İle Aşık Etmek” için 8 yorum var.

  1. Bir erkek arkadaşım vardı. İlişkimiz hiç iyi gitmedi. Aylarca kendime gelemedim ve birçok medyum ile irtibata geçtim. Hiçbir şey yapmadıkları gibi bir de her şey daha kötüye gitti. Allah razı olsun Medyum Dolunay derdime derman oldu. Karabiber ile aşık etmek başta tüm yapılan büyülerden daha etkili çözümler üretti. Sevdiğim adam bana geri döndü. Sayenizde her şey yoluna girdi. İyi ki varsınız ve iyi ki vazgeçmeyip sizi aramışım.

  2. Lise dönemlerinde duymuştum karabiber ile aşık etmek gibi ritüelleri. Asla inanmazdım. Başıma gelene kadarda inanmadım. Bir erkeğe aşık oldum. Evlendim. Evliliğin 5. Yılında ona en güvendiğim zamanda beni başkasıyla üç yıldır aldattığını ve ona ev açtığını öğrendim. Hemen Medyum Dolunay ile iletişim kurdum durumu anlattım. Papaz büyüsü ile onları ayırdık ve sonra evine yeniden bağladık. Şimdi hepimiz çok mutluyuz sayenizde.

  3. Karabiber ile aşık etmek için gereken her adımı tekrarlamama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Nişanlımın benimle kopmaz bir bağı olmasını ve evliliğe hızlı adım atmasını istiyordum. Geçen her sene daha da soğumuştu. Nişanlanalı 3 yıl oldu. İşti, ekonomik nedenlerdi beni oyaladı. Meğer çalıştığı yerde bir kadına aşık olmuş. Üstelik kadın evliymiş. Medyum Dolunay sayesinde bana geri döndü. Nikahımızı kıydık bile. Size nasıl teşekkür etsem azdır.

  4. Kocamın gözü evlendiğimizden beri dışarıdaydı. Beni hiç istemiyordu. Karabiber ile aşık etmek ile ilgili soruları size danışmak için aramış Medyum Dolunay ile görüşmüştüm. Benimle çok ilgilendi ve son derece nazik, mesafeli bir iletişim kurdu. Gerçekten eğitimliydi ve korkularımı yenip kendisiyle görüştüm. Özel danışmanlık almaya karar verdim. Eşim eve nasıl bağlandı anlatamam. Sizden Allah razı olsun.

  5. Oğlum bir kızı çok beğeniyordu. Kız da oğlumu hiç umursamıyordu. Karabiber ile aşık etmek konusunda eskiden beri bilgim vardı. Ben denedim haliyle sonuç alamadım. Komşum eşiyle ilgili Medyum Dolunay ile görüşmüş sonuç almıştı. Ben de hemen ulaştım. Bir hafta içerisinde hazırladığı hamaylıyı bize teslim etti. 3 hafta içinde kız oğlumu sevdiğini bana itiraf etti. Çok mutluyum. Teşekkür ederim.

  6. Her genç kadın gibi aşık oldum. Hayallerimin ötesinde bir aşktı. Duygularımı anlatmak imkansız. Ancak karşılık bulamadığım için delirmeye ramak kalmıştı. Hem psikolojik destek bile görmeye başlamıştım. Medyum Dolunay internet üzerinden gördüğüm biriydi. Kendisi ile ilgili tüm yorumları okudum ve ulaştım. Gerçekten söylendiği kadar var. Karabiber ile aşık etmek ve vefk çok iyi geldi. Böyle hızlı sonuç görmedim. Çok ama çok teşekkür ederim.

  7. Eşimi çok severek evlendim. Ama daha ilk günden karşılıksız bir aşk olduğunu anladım. Beni aynı evin içinde bile görmeye tahammül edemiyor. Sürekli dışarı çıkıyordu. Öğrendim ki ailesinin zoruyla benimle evlenmiş. Ailesi mevcut kız arkadaşını istememiş. Bende hayal kırıklığı ve gözyaşları içindeydim. Karabiber büyüsü ile aşık etmek istedim. Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Bana çok yardımcı oldu. Eşim eve bağlandı. Teşekkür ederim.

  8. Karabiber ile aşık etmek konusunu herkes duymuştur. Ben de birçok yerde okudum. Sevdiğim adam beni hiç fark etmiyordu. Bende büyü yaptırmak için Medyum Dolunay ile görüştüm. Bana hemen çok güçlü bir papaz büyüsü yaptı. Şimdi sevdiğim adam yanımda. Size de tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir