Rızık için dua

Rızık için bu dua yazılıp üstte taşınır ve her gün okunur. Dua budur.

 

Rızık için dua

Ya Rabbi (üç kere) ya hay (üç kere) ya kayyum (üç kere) ya zel celali vel ikram es’elüke biismikel azim en terzukni rızken helalen tayyiben bi rah-metike ya erhamer rahimin vel hamdülillahi rabbil alemin.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Rızık için dua

Hayatımızda birçok istek ve ihtiyaç bulunmaktadır. Bunlardan biri de rızıktır. Rızık, insanın geçimini sağlamak için ihtiyaç duyduğu her türlü maddi kaynaktır. Kazanç, para, yiyecek, içecek gibi şeyler rızkın birer örneğidir. Rızık, Allah’ın insana verdiği bir nimettir ve insanın sadece çalışmasıyla elde edilemez. Bu nedenle mü’minler, rızık için dua etmektedir.

Rızık için yapılacak dua, kişinin kendisine, ailesine ve sevdiklerine hayatlarını sürdürebilmeleri için verilen bu nimete şükretmek ve bu nimetin sürekli olmasını dilemek amacıyla yapılır. Rızık duasına başlarken öncelikle Allah’a hamd ve şükürlerin sunulması gerekmektedir. Ardından, kişi kendi dileklerini ve ihtiyaçlarını Allah’a dua ederek iletebilir. Bu dualar, kişinin maddi ve manevi rızık taleplerini içerebilir. Örneğin, iş bulma, daha iyi bir kazanç elde etme, borçların ödenmesi gibi konular dile getirilebilir.

Rızık için dua etmek, insanın Allah’a olan güvenini ve bağımlılığını gösteren bir ibadettir. İnsan, her ne kadar çaba gösterse de rızkını yalnızca kendi gayretleriyle temin edemez. Bu sebeple Allah’a yönelerek O’ndan rızkını talep etmek önemlidir. Rızık için yapılan dua, insanın Allah’a olan inancını pekiştirir ve Allah’ın rızık verme gücüne olan inancını artırır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1886 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
27 Hayır

“Rızık için dua” için 7 yorum var.

  1. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  3. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  4. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  5. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  6. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  7. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir