Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Duası

bu duanında aşık etme duası olarak çok etkili olduğu söylenir şahsım olarak denemedim ama paylaşim istedim

Muhabbet göre Allah c.c. ın şu Ayeti Kerimesini :
بِسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَاَلْقَيْتُ عَلَيْكَ مَحَبَّةً مِنِّى

Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehab beten minni.
İçecilave, koklanacak ya da müşterek meyve üzerine iyi müşterek saatte yirmi (20) kere okuyup, yedirir, içirir ya da kokladırsan, sana büyük müşterek mehabbetle bağlanır.
Veya tatlı müşterek madde üzerine bu Ayet yazılır ve istediğin kişiye bunu yedirirsen, o nefer sana kuvvetli müşterek aşk duyar.

alıntıdır

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Duası

Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni duası Arapça olarak şu şekildedir:

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي أَحَبَّ إِلَيْكَ مِمَّا يُعْشَقُ، وَأَحَبَّ إِلَيَّ مِمَّا يُصَحَّبُ، وَأَحَبَّ إِلَيَّ مِمَّا يُقَرَّبُ، وَجَعَلْنِي أَكْرَمَ إِلَيْكَ مِمَّا يُطَيَّبُ، اللَّهُمَّ أَصْلِحْنِي فِي مَنْ عَلِيٍّ، فَيَجْعَلُ التَّصْرِيفَ مِنْكَ وَفِي قَلْبِي لَكَ رَغْبَةً، وَمِنْكَ لِي مَحَبَّةً، اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي عَيْنِ كُلِّ قَلْبٍ فَاطِمٍ، وَاجْعَلْنِي فِي عَيْنِ كُلِّ جَرْحٍ دَوَاءً، وَاجْعَلْنِي فِي عَيْنِ كُلِّ طَاغٍ رَادًّا، اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي نَائِمِي الصِّدْقَ فَيَصْحَوُا وَيَصْبِحُوا بِذِكْرِكَ، اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي مِنْ قَرْأَتِكَ الْجَوَاهِرُ، وَمِنْ سُنَّتِكَ الْأَكْمَالُ، اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي لَذًّا لِكَ، وَاجْعَلْ مَحَبَّتِي فِي قُلُوبِ عِبَادِكَ، وَاجْعَلْنِي مِمَّنْ يَسْتَجِيبُ لَهُمْ، وَمِمَّنْ يَتَلَقَّاهُمْ، وَاجْعَلْ فِي قَلْبِي مَسْكَنَاً لَهُمْ، وَإِنَّ أَقَلَّ مَا أَرْجُو أَنْ أَكُونَ لَهُمْ بُغْضَاءً وَأَبَعَدُ مَا أَخَافُ أَنْ أَهُونَ لَهُمْ، اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي مَعَ مَنْ يُحِبُّونَكَ، وَمَعَ مَنْ تُحِبُّ، وَمَعَ مَنْ يُوَاصِلُونَكَ عِبَادَتَكَ، اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي حِرْزِكَ الأَمِينِ، وَاحْرِبْنِي عَلَى عَدُوِّكَ، وَيَسِّرْلِي أَمْرِ دِينِكَ، اللَّهُمَّ مَنَحْتَنِي تَقْوَاكَ فَلَا تَحْرِمْنِي تَوَلِّيَتَكَ، وَمَنَحْتَنِي حُبَّكَ فَلَا تَحْرِمْنِي طَاعَتَكَ، وَمَنَحْتَنِي أَمْورَ دِينِكَ فَلَا تَحْرِمْنِي جُعَلَكَ أَحَدَهَا، وَمَنَحْتَنِي إِلَيْكَ الْوِسَاطَةَ فَلَا تَحْرِمْنِي ثَوَابَهَا، اللَّهُمَّ ذُقْتُ حُبَّكَ، فَلَا تُذِقْنِي حَلْوَةَ الْفَرْاقِ، وَذُقْتُ طَاعَتَكَ، فَلَا تُذِقْنِي كَأْسَ الْهَوَاءِ، وَذُقْتُ مَسْكَنَتَكَ، فَلَا تُذِقْنِي عَزَاءَ الْحُسْرَةِ. آمِينَ.

Bu dua, Allah’a sevgi talebinde bulunurken aynı zamanda Allah’ın rızasına, keremine ve takdirine de layık olunmasını diler. Aynı zamanda Allah’ın sevgi ve rızasını talep ederken diğer insanların kalplerinde de sevgi uyandırılmasını ve dua taleplerinin kabul edilmesini ister.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 11085 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
24 Hayır

“Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Duası” için 19 yorum var.

 1. Araları bozuk olan çiftler gibi bende medyum Dolunay’ın kapısını çalarak kendisinden çiftlere özel havas işlemi hakkında yardım istedim. Bu kararım sayesinda artık çok daha mutlu bir birlikteliğim var ve çok daha huzurluyum.

 2. Ablamın eşi ile olan bağları kopmak üzereyken medyum Dolunay’dan aldığı muhabbet vefki evliliğinin kurtulmasını sağladı. Bu tarz işlemler hakkında hizmet almak isteyen herkese 05551718540 nolu telefondan kendisine ulaşmalarını öneriyorum.

 3. Her zaman için kısa zaman içinde sonuç vermesi gereken çiftler arası muhabbet vefkleri hakkında en güvenilir isimlerden biri olan medyum Dolunay benim de evliliğimi kurtardığı için benim için çok özel bir isim.

 4. Tanıdığım ve çok sevdiğim bir çiftin aralarının bozuk olması sebebi ile bende çok üzülüyordum. Bu konuda onlara yardımcı olmak için medyum Dolunay’dan yardım aldım ve çiftlerin aralarını düzelten vefk işlemi ile sorunların çözülmesini sağladım.

 5. Sahip olduğu deneyim ile sevgilim ile aramdaki bağların çok daha güçlenmesini sağlayan medyum Dolunay’a çok teşekkür ediyorum. Bu tarz işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler 05551718540 nolu telefondan kendisine ulaşabilirler.

 6. Çok hoşlandığım bir kız ile aramın istediğim gibi olmasını sağlamak için yardım aldığı medyum Dolunay kısa zaman içinde muhabbet vefki bana yardımcı oldu. Bu sebeple herkese medyum Dolunay ile çalışmalarını öneriyorum.

 7. Arkadaşım eşi ile olan sorunlarından bahsedince kendisine medyum Dolunay ile iletişime geçerek eşlerin arasını düzeltme vefki hakkında yardım almasını önerdim. İstediği sonucu aldığı için şimdi ve bana ve medyum Dolunay’a sürekli dua ediyor.

 8. Eşim ile aramızda ne olduğunu anlamadığım bir sorun vardı ve aramız her geçen gün daha da kötüye gidiyordu. Bende hemen medyum Dolunay’a aşk vefki yaptırdım ve durumun düzelmesini amaçladım. Medyum Dolunay’a çok teşekkür ediyorum.

 9. İnsanların aralarında ki muhabbetin güçlenmesini sağlamak için yapılan ve elgaytu aleyke mehabbeten minni duasını çok duymuştum. Bu duayı denemek için medyum Dolunay ile iletişime geçtim ve şimdi sevgilim ile aramız çok daha iyi.

 10. ben dul bir bayani seviyorum onu nasil kendime baglarim birde baskalariyla konusuyor beni deli ediyor ne yapabiliriz

 11. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 12. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 13. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 14. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 15. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 16. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 17. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 18. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir