Etkili Barışma Büyüsü

İki sevgilinin arasına bazı olaylardan dolayı dargınlık girmesi durummunda kişileri barıştırmak için:
İki sevgilinin yakınlarından ve bu dargınlıktan üzüntü duyan üçüncü bir kişi bu muskayı yapmalıdır.
3 ayrı cami çeşmesinden alınan bir bidon su Cuma yatsı namazından sonra 101 tövbe bismillah diye mırıldanılıp 28 rekat niyaz namazı kılarak, kişiler bir arada yaşıyorlarsa evlerinin çevresinde evi daire içine alacak bir şekilde 7 ayrı yere bidonun dibinde az miktar kalacak şekilde dökülür. Ardından evin çevresinden alınan 3 avuç kadar taşsız toprak bidonun dibinde kalan suyla karıştırılarak çamur haline getirildikten sonra kurması içinn 3 gün-gece dışarıda bırakılır. 3 günün sonunda yerinden alınan topraklar kılınacak yatsı namazından sonra evin yakınlarında bir yere kimselere görünmeden gömülür. Kişiler eğer ayrı ayrı evlerde yaşıyorlarsa kızın ve erkeğin evinin önünden alınan topraklar birbirine bidondaki sudanda karıştırılarak iki toprak olarak iki evin çevresine gömülür.
Şekildeki muska hazırlanıp naylonlandıktan sonra yeşil bir beze sarılarak kızın ve erkeğin ismindeki harflerin toplamı kadar dikilir. Her dikiş atma sırasında ‘’hayrihi minallahuteala’’ diye mırıldanılarak muskaya doğru üflenir.

Muska eğer kişiler beraber yaşıyorlarsa yastıklarının içine gizlice saklanır. Ama kişiler ayrı ayrı yaşıyor iseler o zaman muska dargınlığı sürdürmekte inat eden kişinin yastığına gizlenir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Etkili Barışma Büyüsü

Etkili Barışma Büyüsü, ilişkilerdeki tartışma ve çatışmaların çözümünde kullanılan bir yöntemdir. Bu büyü, taraflar arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesine yardımcı olur ve barış ve uyum ortamını sağlar. Bu yazıda, Etkili Barışma Büyüsü’nün nasıl yapılacağı ve nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi vereceğiz.

yapmak için öncelikle iyi niyet ve samimiyetle yaklaşmanız önemlidir. İsteklerinizi dinleyin ve karşı tarafa saygı gösterin. Tartışma sırasında sakin kalın ve duygusal tepkilerden kaçının. İletişim kurarken anlayışlı olun ve empati yapmaya çalışın.

Barışma büyüsü için kullanılan bazı malzemeler şunlardır: kırmızı mum, beyaz taş veya kristal, gülsuyu veya gül yağı, bir adet kırmızı kurdele. Bu malzemeleri temin ettikten sonra ritüel için hazırlık yapabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1138 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“Etkili Barışma Büyüsü” için 2 yorum var.

  1. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  2. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir