Şeytan tüyü tılsımı

Şeytan tüyü tılsımı: Bu tılsıma kitap şeytan Tüyü tılsımı adını vermektedir. Eşler yada sevgililer arasındaki soğukluk ve nefreti kaldırmak ve huzuru artırmak için çiftlerden birisi aşağıda gelen tılsımı eşref bir saatte yazıp üzerinde taşırsa karşısındakini kendisine çeker, ısındırır ve aralarına büyü vb şeyler yapılmazsa bir daha ayrılmazlar.
Tılsım budurŞeytan tüyü tılsımı

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Şeytan tüyü tılsımı

Şeytan tüyü tılsımı, uzun yıllardır gizemli ve büyülü bir nesne olarak bilinir. Bu tılsımın güçlerine dair birçok efsane vardır ve birçok kişi hala bu tılsımın mucizevi etkilerine inanmaktadır. Şeytan tüyü tılsımı, başta kara büyücüler ve cadılar olmak üzere, mistik güçlere sahip olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu tılsımın sahip olduğu enerji ve gücün kaynağı tam olarak bilinmemektedir. Ancak birçok kişi, bu tılsımı kullanarak kötülükleri engelleyebileceğini ve şansını artırabileceğini düşünmektedir.

Şeytan tüyü tılsımı, genellikle küçük bir obje şeklinde kullanılır. Bu objenin ana malzemesi genellikle siyah tüylerdir. Tüylerin üzerine gizli semboller ve işaretler çizilir ve bu işaretlerin enerjisi, tılsımın gücünü artırır. Şeytan tüyü tılsımı taşınabilir veya evde koruma amacıyla kullanılabilir. Birçok kişi, bu tılsımı kolye ya da bileklik gibi aksesuarlarda taşırken, diğerleri ise evlerinin giriş kapılarına asarak kötü enerjilerin girmesini engellemeyi hedefler.

Şeytan tüyü tılsımının sahip olduğu güçlere dair birçok inanış vardır. İnanışlara göre, bu tılsım kötü enerjileri uzaklaştırma, negatif düşünceleri yok etme ve kötü şansları engelleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca, kişinin içindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı, güçlü bir bağlantı sağlamayı ve ruhsal gelişimi desteklemeyi amaçlar. Şeytan tüyü tılsımı, kullanıcısını kötülüklerden korur ve hayatına pozitif etkiler sağlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Tılsım Çeşitleri
Yazdır
Bu sayfaya 3461 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
38 Hayır

“Şeytan tüyü tılsımı” için 6 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  3. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  4. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  5. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  6. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir