Eşleri Birbirinden Ayırmak için Büyüsü

Eşleri Birbirinden Ayırmak için Büyüsü: Güzelliği, yakışıklılığı yüzünden korunması istenen bir kız, ya da erkek için kurşun eritip suya sökülür. îlkin büyü yapılacak kimsenin adını oluşturan harflerin sayısınca kurşun parçası alınır. Parça yoksa bir parça kurşun harflerin sayısınca bölünür, parçalara aynlır. Her parçanın üzerine, kimin adına kesilmişse, onun adı söylenerek yedi kez Kur’anın «Se-be» sûresi okunup üflenir. Bu iş (bittikten sonra parçalar «bismillah» denerek (birer birer eritilecekleri kabın içine atılır. Büyükçe bir tas su doldurulur. Kurşunlar yalımlanan ocakta eritildikten sonra .gene büyü yapılan kimsenin adı söylenerek «sen koru ya Allah» denip tastaki -suyun içine dökülür. Suya düşen kızgın kurşun eriyiği cızıldayarak küçük yuvarlaklar biçiminde öteye beriye dağılır (suyun içinde). Bir süre beklenir (bir elham, üç kulhuvallah okunacak sürece). Kurşun yuvarlan gene büyü yapılanın adı söylenerek sudan alınıp, daha önceden dikilen küçük bir kesenin içine konur, ağzı yedi düğüm vurularak ipek iplikle bağlanır. Üç ayaada bırakılır, bu süre içinde yetmiş «ya settar* söylenir, o kimsenin evine doğru üflenir. Bir cuma gecesi, sabah ezanından önce bu küçük çıkın evin çatı arasına, dıştan saklanır. Korunması istenen kimse o evde bulunduğu sürece (kısa süreli gezmelerin önemi yoktur) her türlü saldırıdan, etkiden korunurmuş.

Bu büyü kimin için yapılmışsa, onun, olayı bilmemesi gerekir. Uzun süreli gezilerde, (başka evlerde yedi günden çok konuklanımalarda büyünün etkisi kalmaz. Kurşun torbasını biri duyar çalarsa, ya da kurşun başka bir nedenle erir, torba yanarsa, ev yanarsa, büyünün etkisi ortadan kalkar. Bu büyünün kimi tedirginliklerin giderilmesi için başa kurşun dökme olayı ile bir ilgisi yoktur.

Bu kurşun torbacığı bu işten anlayan birinin eline geçerse onunla, korunmak için büyü yaptırana karşı, yeni bir büyü yapabilir. Kurşun çıkım bel bıçağı (silâh olarak belde taşman (bıçak) ile kesilir. Kurşunlar bir teneke parçasının üzerine konur, ıissız bir yerde yakılan ateşte tutulup eritilir, sonra yerde açılan küçük bir çukura dökülür. Büyü torbasının bulunduğu evdekilerin adları bir bir söylenip üzerine üflenir. Kırk bir kez:

Ya Settar seddihi Ya Cebbar seddihi Ya Kahhar seddihi înnehu innehu innehu Allah Allah Allah hu hu hu Ya Hay Jıu Ya Kayyum hu Hu Hu Hu

söylenerek sağa sola üflenir, sonra kurşunun gömüldüğü çukurun üzerine işenir.

Kendisi için böyle bir büyü yapılan kimse erkekse, sevgilisi ya da karısı ile yatarken erkekliği kalmaz, yumurtalıkları, erkeklik organı kurşun gibi ağırlaşır, yerinden kımıldamazmış. Dişi ise kurşun gibi / ağır ;bir uyku üzerine çöker, üreme organı kenetlenir, eşi onunla bir türlü görüşemezmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eşleri Birbirinden Ayırmak için Büyüsü

Eşleri birbirinden ayırmak için büyü, birçok insanın başvurduğu farklı yöntemlerden biridir. Bu büyüler genellikle bir ilişkiyi sonlandırmak veya bir kişiyi diğerinden uzaklaştırmak amacıyla kullanılır. Ancak, eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapmak son derece etik dışıdır ve başkalarının yaşamına zarar verebilir. Bu nedenle, böyle bir büyü yapmak yerine daha sağlıklı ve etik yolları denemek önemlidir.

Eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapmadan önce, ilişkideki sorunların kaynağını anlamak ve çözüm yolları aramak önemlidir. Birçok kez, çiftler arasındaki sorunların temelinde iletişim eksikliği, güvensizlik veya uyumsuzluk gibi faktörler yatar. Bu gibi sorunların üstesinden gelmek için çiftler arasında iletişimi güçlendiren terapi veya danışmanlık gibi yöntemlere başvurulabilir. Bu tür yöntemler, çiftlerin sorunlarını anlamalarına ve birlikte çözüm üretebilmelerine yardımcı olur.

Bununla birlikte, bazı durumlarda ilişki artık sürdürülemez hale gelebilir ve ayrılık kaçınılmaz olabilir. Ancak, eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapmak yerine, daha sağlıklı yöntemlere başvurmak daha doğru olacaktır. Eşler arasındaki ilişkinin sonlandırılması kararı iki tarafın da anlaşmasıyla alınmalı ve bu süreçte saygı ve hoşgörü esas alınmalıdır. Hukuki yollarla, avukatlar ve uzmanlar aracılığıyla ayrılık süreci planlanmalı ve her iki tarafın da hakları korunmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 2533 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“Eşleri Birbirinden Ayırmak için Büyüsü” için 12 yorum var.

 1. Yatak odasındaki dolabın en üstünde, bir çaputa bağlanmış bir avuç nohut buldum. İçinde saç telleri de vardı. Aklıma geçenlerde bize gelen ve çocuk emzirme bahanesi ile yatak odama giren komşumuz geldi. Sürekli benim hakkında ileri geri konuşan bir kadındı. Hemen daha önceden de tanıdığım Dolunay hocaya fotoğrafını gönderdim. Dolunay hoca eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapılmış dedi. Neyse ki büyü tesirini göstermeden Dolunay hoca bozdu. Şimdi komşum benden korksun.

 2. Kocam beni annesinin gazına gelip sürekli dövüyordu. Ayrılmak istediğimde küfürler diyor, beni öldürmekle tehdit ediyordu. Ne yapacağımı şaşırdım bir zamanda arkadaşım medyum Dolunay’ın numarasını gönderdi. Dolunay hoca halime çok üzülmüştü. Bana eşleri birbirinden ayırmak için büyü yaptığını söyledi. 2 hafta sonra eşim kendi kendine artık ayrılalım u iş böyle olmayacak dedi. Çok şükür şimdi boşandık ben annemin evinde, güvendeyim.

 3. Eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapılmış ise bunu sadece Medyum Dolunay bozabilir. Biz eşimle hangi hocaya gittiyse bize yapılan büyü bozulmadı. Meğer kara büyü gibi bir şey yapılmış. En son Dolunay Hoca bir sür gönderdi. Bütün eve o suyu serptik. Dolunay hoca bize yer de gösterdi. Yatağın altından da bozuk paralar ve bir avuç dolusu bakliyat çıktı. Dolunay hoca hem büyüyü bozdu, hem de evliliğimi kurtardı.

 4. Karım sürekli annesinin evine gitmek için bahane arar olmuştu. Ağzımdan çıkan en ufak lafta hemen çocukları da alp annesine gidiyor günlerce gelmiyordu. Artık dayanacak gücüm kalmadığında konuyu ablama açtım. Ablam Medyum Dolunay hocayla konuşmuş. Meğer bize kayınvalidem tarafından eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapılmış. Zaten beni hiç sevmezdi. Neyse ki büyü bozulunca eşimle aram düzeldi.

 5. Ablamla eniştem bizi arayıp birden ayrılmak istediklerini söylediler. Çok şaşırmıştık çünkü birbirlerini çok seviyorlardı. Üstelik ablam da hamileydi. Meğer eniştem o gece ablamı dövmüş. Tabi inanamadık. Hemen annemle internetten Medyum Dolunay’ı bulduk. Konuyu kendisine anlattık. Birkaç bilgiden sonra onlara eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapılmış, em de yapan eniştenin ortağının karısı dedi. Gerçekten de o kadın ablamın evine sürekli girip çıkardı. Sağ olsun Medyum Dolunay büyüyü 2 haftada çözdü. Şimdi konuyu ablama anlatıyorum o da inanamıyor.

 6. Kocamla ayrılmanın eşiğine gelmiştik. Hatta mahkeme tarihimiz bile belliydi. Bir akşam internette medyum Dolunay’ı gördüm. Sabahına da aradım olayı anlattım. Size eşleri birbirinden ayırmak için büyü yapılmış dedi. Evimde bir yer söyledi. Orayı aradığımda insan saçına dolaşmış muskalar buldum. Kargo ile bana gönder dedi. Gönderdikten 3 hafta sonra eşim elinde güllerle gelip af diledi. Eğer Dolunay hoca olmasaydı çoktan boşanmıştık.

 7. Eşimle sürekli durduk yere kavga ediyorduk. Bir gün kaynanam bu sizdeki normal bir durum değil dedi. Hocaya gitmiş hoca büyü var ama ben bozamam demiş. En sonunda internetten Medyum Dolunay’ı bulduk. Dolunay hoca büyüyü 2 haftada çözdü. Meğer görümcem beni çekemediği için ayrılmamızı istemiş eşleri birbirinden ayırmak için büyü yaptırmış. Ama şimdi çok şükür iyiyiz. Kendisini de bir daha asla evime sokmam.

 8. Gelinim yabancı uyruklu. Oğlumu evlendiğinden beri soydu soğana çevirdi. Sürekli ondan aldığını Kazakistan’daki ailesine gönderdi. Oğlum ayrılmak istediğinde kavga çıkarıyor seni sürüm sürüm süründürürüm diyordu. Ağabeylerine öldürtmekle tehdit ediyordu. En sonunda konuyu Medyum Dolunay’a açtım. Bize eşleri birbirinden ayırmak için büyü yaptı. Çok şükür büyü tesirini gösterince kendiliğinden ayrılmayı teklif etti. Şimdi ülkesinde.

 9. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 10. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 11. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 12. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir