Evlilik Kurtmarma Büyüsü

Evlilik kurtarma büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda oldukça bilgiler paylaşacağız ; Vefk ve tılsımlar ile Evlilikleri kötü giden maddi konulardan dolayı oldukça yıpranmış evlilikler için yapılan evliliği kurtama büyüsü oldukça etkili bir büyütürüdür.

Eğer kocanız veya eşinizde sizden bir soğuma veya uzaklamaşma var ise Evlilik kurtarma büyüsü ile bu sorunu aşabiliyorsunuz.Defalarca denenmiş her seferinde eşler arasındaki sorunları ortadan kaldırdığı görülmüş bir manevi reçetedir.

Bu vefk tılsımı dünyada bir kaç medyum tarafından belirli zamanlarda ve formüllerde yapıldığı takitrde oldukça olumlu ve etkili sonuçlar alabiliyorunuz.

En etkili evlilik büyüler en hayırlı gün olan Cuma günleri yapılmaktadır.Havas yada ledün ilmine ait dualı bir tılsım at yazılarak yapılacak olan bu işlemlerde kocanıza ait çok sevdiği bir eşya gereklidir. Bu sebepten dolayı niyeti ciddi olan kişilerin bu tarzda yaptıracakları işlem ile sevdiklerini kendilerine Ram edeceklerdir.

 

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4526 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
21 Hayır

“Evlilik Kurtmarma Büyüsü” için 41 yorum var.

 1. Evlilik hazırlıkları sırasında sürekli eşimin ailesi karışmaya başlayınca ailecek hepimizin canı sıkıldı. Annem dil bağlama vefki yaptırmak için Medyum Dolunay hocayı arayıp, eşimin ailesini uzaklaştırdı.

 2. Sürekli kabus görüyordum meğer bana büyü yapılmış. Medyum Dolunay hoca bu büyüyü kısa zamanda bozarak bir daha etkilenmemem için kişiye özel havas yaptı da rahatlamış oldum.

 3. Yurt dışına gitmek ve eğitim almak istiyordum ama annemin kuruntularından dolayı erteliyordum. En sonunda rahatlasın diye kişiye özel havas yaptırdık. Medyum Dolunay annemin daha sakin ve relax biri olmasına yardım etti.

 4. Görümcelerimin sivri dili, çok bilmiş tavırları sinirlerimi hoplatıyordu. Dil bağlama büyüsü bence bu gibi durumlarda müthiş işe yarıyor, en azından ben onların çenesinden kurtuldum. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 5. Kız kardeşimin şımarıklıkları ailemizi maddi ve manevi olarak çok yoruyordu. Laftan dinlemeyen asi biri olduğu için kişiye özel havas yaptırıp kardeşimin aklı başında davranmasını Medyum Dolunay’a borçluyuz.

 6. Eşimin huysuz, dedikoducu akrabaları eve geldiğinde mutlaka aramız bozuluyordu. Kimseye söylemeden komşumun gittiği Medyum Dolunay’a başvurdum, uzaklaştırma büyüsü sayesinde hepsinden kurtuldum.

 7. Anne ve babamın arasındaki saadet dolu ilişkiyi uzun süre önce Medyum Dolunay’a yaptırdığımız bağlama büyüsü sayesinde elde ettik yoksa babam çapkınlıklarına son vermeyecekti.

 8. Papaz büyüsü konusunda kesinlikle diğer isimleri bırakıp Medyum Dolunay’la görüşün çünkü benim derdime derman olduğu gibi tanıdıklarıma da aynı büyüyle çok yardımı dokundu.

 9. Eşimin bir ilişkisi olduğunu anlattıklarında inanmamıştım ama sonra doğru olduğunu öğrendim. Ayırma vefki yaptırıp o kadını ailemden uzaklaştırdım. Medyum Dolunay hoca sağ olsun.

 10. Başka hocalardan mağdur olan arkadaşlarım olduğundan çok iyi araştırıp Medyum Dolunay’a müracaat ettim. Uzaklaştırma büyüsü yaparak babamı etkileyen halamı evden uzaklaştırdım.

 11. Sadece özel konularda başvurduğum biri olan Medyum Dolunay yakın çevremdeki pek çok kişinin hayatına da olumlu katkılarda bulunan son derece değerli bir hocadır, dilerim siz de sorunlarınızdan kurtulursunuz.

 12. Sahte hocalar insanın duygularıyla oynuyor ve paralarını çalıyorlar. Çok dikkatli davranarak gerçek bir hoca olan Medyum Dolunay’a başvurup kısmetlerimin açılması için kişiye özel havas yaptırdım.

 13. Kolay iletişim kurulan, daha konuşurken bile güven veren işinin ehli Medyum Dolunay ayrıldığım sevgilimi bağlama büyüsü ile geri getirdi. Hayatımın en büyük iyiliğini görmüş oldum.

 14. Eş dırdırından çok çeken bir adamım. Ne yapsam yaranamıyorum. Açıkçası teyze kızından yardım isteyip rahat etmek istedim. Beraber Medyum Dolunay’a gittik, dil bağlama büyüsü yaptı, eşim de dut yemiş bülbül oldu.

 15. Eşimin ailesini evimden uzaklaştırıp biraz ferahlamak için medyumdolunay@gmail.com adresinden hocaya durumu anlattım ve o da uzaklaştırma büyüsünü önerdi. Şu an eşimin ailesiyle nadiren görüşüyoruz.

 16. Büyü konusunda işini düzgün yapan güvenilir birine çok ihtiyacım vardı. Kaynanamın evden gitmesini istiyordum. Uzaklaştırma büyüsü yapan Medyum Dolunay tüm beklentilerimin üzerinde bir hizmet sundu.

 17. Stres altında çalışan biriyim. Üstüne bir de iş arkadaşlarımın saçma sapan dedikoduları ile baş etmeye uğraşıyorum. Dil bağlama büyüsü yaptırarak onların çenelerinden kurtulmamı sağlayan Medyum Dolunay’a teşekkürler.

 18. Eşimin iş konusunda kısmetleri kapalıydı. Birinin büyü yaptığını anladık. Büyüyü bozdurmak için hemen herkesin önerdiği Medyum Dolunay’la görüştük. Kısa süre sonra hem büyü bozuldu, hem de eşim iş buldu.

 19. Daha önce sahtekar hocalardan illallah etmiş biri olarak aşık olduğum kızı kendime bağlamam için arkadaşımın yoğun ısrarı ile Medyum Dolunay’a müracaat ettim. Sonuç tam anlamıyla harika.

 20. Kocamın ailesi bana zulüm yapıyordu, kurtulamadığım için de en iyisi uzaklaşmaları diye düşünüp Medyum Dolunay’a telefon edip durumu izah ettim. Uzaklaştırma vefki yapıp eşimin ailesinden kurtulmamı sağladı.

 21. Özel hayatımdaki pek çok sorunla baş etmekte zorlanıyordum ama Medyum Dolunay bu sorunlarla baş etmem için gerek papaz büyüsü, gerek kişiye özel havas sayesinde beni rahatlattı.

 22. Açıkçası kendisini hiç tanımıyordum ama yorumları okuyarak aşık etme vefki yaptırmaya karar verdim. Şansıma çok iyi biri olduğunu gördüm ve işinde de kesinlikle bir numara olduğunu söyleyebilirim.

 23. Etrafımdaki herkesin bir şekilde Medyum Dolunay’a işi düştü. Hem papaz büyüsünde, hem de kişiye özel havas konusunda kendisinden hepimiz çeşitli konularda fayda gördük, size de tavsiye ederim.

 24. Eşinizi kendinizden uzaklaştırmak istiyorsanız sebep ne olursa olsun hemen işin ehli Medyum Dolunay’a gidip uzaklaştırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Denemiş biri olarak kesinlikle öneriyorum.

 25. Hayatımda her şey düzensizdi. Hem iş, hem de aşk hayatım berbat olduğundan depresyondaydım. Kişiye özel havas yapan Medyum Dolunay hayatımı tam olarak istediğim gibi yaşamama sebep oldu.

 26. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 27. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 28. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 29. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 30. Çanakkale merkezden ben ayşe. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 01-11-2018 09:51:19

 31. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 32. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 33. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 34. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 35. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 36. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 37. Nevşehir merkezden ben mehtap. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-03-2018 11:52:44

 38. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 39. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir