kocamın benimle ilgilenmesi için dua

Sıcaklık, muhabbet ya da giden birini geri döndürmek vb. amaçla aşağıda gelen tılsım günlük taze yumurta üzerine yazılır. Varsa matlubun elbise parçasına, yoksa kumaş bir beze sarılarak yanan ateşin altına gömülürse; Kısa zamanda dehşetli bir şekilde etkisini gösterir.

Tılsım budur:

kocamın benimle ilgilenmesi için duaAllah katında Helalin kalan bir tanesini kendine celp ve teshir etmek veya evini yuvasını terk eden bir tanesini gerisin gerisinde getirmek istersen muhabbete ait bir saatte”Kasemül emlakül felekiyye duası”nı samimiyetle 15 kez okuman yetecektir . Fakat şayet gelecek kalan birey gelmezse birçok fazla ısrar edilmemelidir .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

kocamın benimle ilgilenmesi için dua

İlişkilerde karşılıklı ilgi ve alaka oldukça önemli bir faktördür. Eşlerin birbirlerine duydukları ilgi, sevgi ve saygı ilişkinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Ancak bazen evlilikte veya ilişkide karşı tarafın ilgisizliği, dikkatsizliği veya ilgisini kaybetmiş olması sorunlara yol açabilir. Bununla birlikte, bu durum çözümsüz bir sorun gibi görünse de, dualar yoluyla bu durumun değişmesi mümkündür.

İslam dini çerçevesinde kişilere çeşitli dualar önerilmektedir. Eşler arasındaki ilginin artması için okunabilecek bir dua olarak “Ya Düşünen ve Dilekleri Bilensin” isimli dua önerilebilir. Bu dua, kocanın eşine daha fazla ilgi göstermesi ve ilişkinin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için Allah’a yönelik yapılan bir yakarıştır. Bu dua, eşler arasındaki iletişimi güçlendirirken, sevgi ve saygıyı artırmaya yardımcı olabilir.

Eşler arasındaki ilginin artması için okunacak bir diğer dua ise “La İlahe İllallahül Melikül Hakim” duasıdır. Bu dua, Allah’a yönelik bir yakarıştır ve eşler arasındaki sevgiyi artırmaya, ilişkide uyumu sağlamaya ve ilginin devam etmesine yardımcı olabilir. Bu dua, düzenli bir şekilde okunduğunda kocanın eşine karşı daha duyarlı olmasını sağlayabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2446 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
27 Hayır

“kocamın benimle ilgilenmesi için dua” için 6 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  3. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  4. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  5. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  6. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir