Aşk acısından kurtulmak için dua

Aşk acısından kurtulmak için dua: Sevdiğiniz kişiden ayrıldınız ve onun size dönmesi artık imkanız gibi ve siz hala onu düşünüp onu mu seviyorsunuz eski sevgiliniz başkaları ile beraber iken siz geceleri karanlık odalarda aşk acısı çekiyorsanız bugün sizler ile yaplaşıcağımız dua tam size göre bu dua sürekli olarak okuyrak sevdiğiniz kişi tıpkı tiksindiğinizbir yemek gibi kalbinizden ve ruhunuzdan söküp atabilirsiniz

Sevgiyi yaratan var eden Allah bu sevginin büyük acılara sebep olduğunuda bilmektedir.Bu sebeple  her acının ve çağrenin derdini verende yine Allah’tır

Aşağıda gelen tertibi yazıp gül suyu ile silerek sabahları elini yüzünü silen kimse kalbindeki huzursuzluk ve gönül yaralarını siler, eğer bekarsa tez vakitte kısmeti çıkar ve evlenir / yuva kurar.

Aşk acısından kurtulmak için dua

 

Lilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zlimfn*

YA LATİF -129 :lütfu ve keremi bol olan Lütfeden ihsanı sınırsız olan demektir.Hergün bu ismi zikreden kimse içinden çıkılmaz sıkıntılarından kurtulur .Aşk acısına karşı okunan esmalardandır.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Aşk acısından kurtulmak için dua

Aşk acısı herkesin yaşayabileceği bir duygusal sancıdır ve bu acıdan kurtulmak için farklı yöntemler denenebilir. Bu yazıda aşk acısından kurtulmak için dua etmenin etkili bir yöntem olduğunu ele alacağız.

Aşk acısından kurtulmak için dua etmek, içsel rahatlama sağlayan ve duygusal iyileşmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Dualar, insanın zihinsel ve ruhsal olarak rahatlamasına ve kendini iyi hissetmesine yol açar. Aşk acısından kurtulmak için güçlü bir dua etmek, bu acıyı hafifletmeye ve zamanla tamamen geçmesine yardımcı olabilir.

Aşk acısından kurtulmak için etkili bir dua örneği şu şekildedir: “Ya Rabbi, şu an içinde bulunduğum aşk acısından kurtulmam için bana güç ver. Kalbimi iyileştir ve geçmişte yaşadığım hayal kırıklıklarını unutmamı sağla. Sevgi ve huzur dolu bir gelecek için bana rehberlik et. Dualarımı kabul etmek için sana güveniyorum. İçimdeki aşk acısını yatıştır ve beni iyileştir. Amin.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 7537 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

33 Evet
35 Hayır

“Aşk acısından kurtulmak için dua” için 29 yorum var.

 1. Ne kadar bakım yaparsam yapayım sevdiğim erkeğin ilgisini bir türlü çekemedim. Medyum Dolunay hocama aşk bağlama vefki yaptırdım. Allah ondan razı olsun. Şimdi gözü benden başka hiçbir kadını görmüyor diyebilirim.

 2. Sevgilimin beni sevmemesi ihtimali bile beni rahatsız etmeye yetiyordu. Bu konuda gönlümü rahatlatmak amacıyla Medyum Dolunay’a ayırma soğutma vefki işlemi yaptırdım. Artık kafam çok rahat.

 3. Okulda sıra arkadaşım olan kıza ilgi duyuyordum. Fakat o benden pek de hoşlanmıyordu. Onu kendime bağlamak için kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Medyum Dolunay bu konuda işinde çok iyi hocamdan çok memnun kaldım

 4. Sevgilimle yan yana geldiğimde birden halsizleşme meydana geliyordu. Ben de sebeplerini araştırmaya başladım. Medyum Dolunay aşk bağlama vefki işlemleri yaparak beni eski sıcak ve bağlı halime hızlı şekilde geri dönderdi.

 5. Neye elimi atsam kuruyor birini sevdim o bile terk etti. Sevdiğimin acısına dayanamaz hale gelince Medyum Dolunay’a aşk bağlama vefki yaptırmak istedim. İyiki de onu seçmişim hocamdan Allah razı olsun.

 6. Bağlama celbi yaparak beni sevdiğim kadına kavuşturan medyum Dolunay’a ne kadar teşekkür etsem az gelir. Çok teşekkürler hocam. Allah sizden razı olsun. Sevdiğim kişi ile kavuştuk sayende çok mutluyuz.

 7. Aşık olduğum adamı elimde tutmak için Medyum Dolunay’a kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Siz de 05551718540 numaralı telefonu arayarak hocama ulaşabilirsiniz. Emin olun siz de memnun kalacaksınız.

 8. Papaz büyüsü konusunda iyi olduğunu düşündüğüm Medyum Dolunay’a sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek için çalışma yaptırdım. Sonuçlardan çok memnum kaldım. İyiki hocamla tanışmışım.

 9. Annemin en büyük hayali beni gelinlikle görmekti. Sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek için aşk bağlama vefki yaptırmak istiyordum. Medyum Dolunay ile site üzerinden iletişime geçtim. Artık evlilik yapmama çok kısa bir süre kaldı.

 10. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 11. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 12. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 13. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 14. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 15. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 16. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 17. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 18. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 19. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 20. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 21. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 22. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 23. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 24. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 25. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 26. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 27. yazıyı gül suyunun içine mi atacağız? bir de yazıyı yazmak yerine yazının çıktısı olur mu?teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir