Belayı Uzaklaştırma Duası

Belayı Uzaklaştırma DuasıBelayı Uzaklaştırma Duası: Eğer işini çok riskli ise eşiniz veya kendiniz için belayı uzaklaştırmak için sürekli olarak okuyabilceğiniz bir dua vardır.Bu dua ile belanın geldiği anlarda kötü geçebilcek bir günün belli olduğu o günün sabahı gibi  zamanlarda darda kaldığınız zaman bu dua okuyarak Allah bu beladan beni arındır diyerek yalvara bilirsiniz.Bir .ok kişi bu dua’nın olumlu etkileri görmüş kalbi ferahlamıştır.

Sezen Şahin;Merhaba Dolunay hocam internet üzerinden sitenizi sürekli olarak takip ediyorum eşim polis olduğundan dolayı devamlı zor şartlar altında çalışıyor her gün eve geldiğinde bi yeri kanamış olmasından yorulmuştuk her gece vermiş olduğunuz vefk tılsımı ile birlikte sürekli olarak bu dua okuduk çok yararını gördüm teşşekür ederim

Bismillahirrahmanirrahıym*
Es’elükellahümme fi ma seeltüke ve etevesselü ileyke fi kabülihi bi mükaddimetil vücudil evveli ve rühıl hayatil efdali ve nüril ılmil ekmeli ve bisatır rahmeti fil ezel* Ve semail hulükıl ecellis sabikı bir rühi vel fadli vel hatimi bis sürati vel ba’si ven nüri bil hidayeti vel beyan * muhammedinil mustafa ver resülil mücteba * Sallellahü baleyhi ve ala alihi ve sahbihi selleme tesliymen kesiran ila yevmid dini vel hamdü lillahi rabbil alemin*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Belayı Uzaklaştırma Duası

Hayatımız boyunca karşılaştığımız zorluklar ve sıkıntılar, zaman zaman bizi oldukça yıpratabilir ve moralimizi bozabilir. Bu gibi durumlarda ise belayı uzaklaştırmak için dua etmek önemli bir ibadettir. Belayı uzaklaştırma duası, Allah’a yönelerek yardım dilemek ve sıkıntılarımızdan kurtulmak için yapılan bir ibadettir. Bu dua, hem maddi hem de manevi sıkıntılarımızı gidermek, huzur ve mutluluk bulmak için Allah’a yönelmemizi sağlar.

Belalardan kurtulmak ve rahat bir yaşam sürdürmek için belayı uzaklaştırma duası yaparken samimi olmak çok önemlidir. İçten bir şekilde Allah’a yönelerek sıkıntılarımızı anlatmalı ve yardım dilemeliyiz. Dualar, Rab’be yönelmiş bir kalp ile yapıldığında daha etkili olacaktır.

Belayı uzaklaştırma duası için en etkili yöntemlerden biri, bela geldiği anda dua etmektir. Herhangi bir sıkıntı ya da stresle karşılaştığımızda hemen Allah’a sığınmalı ve belayı uzaklaştırmak için dua etmeliyiz. Allah’a yönelmek, zorluklarla baş etmek için en güçlü silahtır. Bu nedenle, dua etmeyi ihmal etmemeli ve Rabbimize olan güvenimizi her zaman korumalıyız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 4866 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
26 Hayır

“Belayı Uzaklaştırma Duası” için 23 yorum var.

 1. Belayı uzaklaştırma duası çok etkili ve kesin çözümlü bir şey. Ancak bunu her sıradan insana yaptırmamak gerek. Ben Medyum Dolunay hocam sayesinde etkisine bizzat şahit oldum. İşinin ehli insanlar yapınca bu tarz dualar daha doğru sonuçlar veriyor. Aklımızdan çıkarmamamız lazım. Olsun istiyorsanız olduran birisine danışmanız gerek.

 2. Ailemizin üzerinde tam manası ile kara bulutlar dolanıyordu diyebilirim. Başımıza gelmeyen hadise kalmadı. Evimiz mi yanmadı, hırsız mı girmedi. Daha neler neler hatırlayıp moralimi bozmak istemiyorum. Medyum Dolunay hocamın belayı uzaklaştırma duası sayesinde eski neşemizi bulduk. Şükür artık başımıza bir şey gelmiyor.

 3. Medyum Dolunay hocamdan kocamı eve bağlamak için zamanında yardım istemiştim. Sağ olsun o isteğimi geri çevirmedi. Başarılı bir şekilde sonuca ulaştım. Eşim evine yuvasına bağlı ilgili bir adam oldu. Şimdi de kendisinden belayı uzaklaştırma duası için ricada bulundum. Hocam çok samimi. İsteklerimizi hiç geri çevirmiyor. Allah razı olsun.

 4. Medyum Dolunay hocama derdimi anlatmak için mail yolu ile ulaştım. medyumdolunay@gmail.com adresinden ulaşılabiliyor. Kendisi hemen mailime dönüş yaptı. Belayı uzaklaştırma duası istediğimi belirttim. Bana ne söylemem ve ne yapmam gerektiğini bir bir anlattı. Bu dualarda sayılar çok önemli. O yüzden hocamı dikkatlice dinlemenizde fayda var.

 5. Belayı uzaklaştırma duası her insanın dileyip isteyebileceği bir şey. Aklınızda varsa kesinlikle çekinmeyin. Neden boş yere dertlerle uğraşıp hayatınızı zehir edesiniz ki? Medyum Dolunay hocam işinde çok iyi gönül rahatlığı ile işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hayatınızı kendinize zindan etmenin anlamı yok. Dua her sorunu çözer unutmayın.

 6. Ben erkek arkadaşım için birkaç dua arayışındaydım. Kendisi sürekli başını bir belaya sokuyordu. Bu sefer ne yaptı acaba diye açıyordum telefonu resmen. Artık beni de bıktırmıştı bu durum. Medyum Dolunay hocama danıştım. Bana belayı uzaklaştırma duası önerdi. Hemen yapması için ricada bulundum. Valla dünya varmış. Kafam o kadar rahat ki artık anlatamam.

 7. Kayınvalidem ile Medyum Dolunay hocama sık sık danışırdık. Kendisinden dualar isterdik. Belayı uzaklaştırma duası istediğimizde bu kadar çabuk etkili olacağına bizde inanamadık. Hocamın dili bile kuvvetli desem yeridir. Allah razı olsun kendisinden çok iyi bir insan gerçekten. Aklınıza takılan ne varsa hepsine yardımcı oluyor hocam daha ne olsun.

 8. Biz eşimle çok büyük badireler atlatarak evlendik. Başımıza gelmeyen kalmadı. Bunların elbette bir sorumlusu vardı. Ama o kişilere bizzat engel koyup hayatımızdan uzaklaştıramıyorduk. Medyum Dolunay hocamın belayı uzaklaştırma duası sayesinde artık o kötü kişileri ve kötü günleri başımızdan defettik. Çok rahatladık gerçekten.

 9. Ben 45 yaşındayım. Bu zamana kadar başımdan bela eksik olmadı. İş kurdum battı. Evlendim karım beni terk etti. Bir ortama gitsem ya kavga çıkar ya başka bir şey. Bıktım artık. Bir gün Medyum Dolunay hocamdan bahsediliyordu ortamda. Hemen telefonunu istedim. Belayı uzaklaştırma duası için kendisini aradım. Çok yardım etti sağ olsun.

 10. Belayı uzaklaştırma duası benim hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Bunu başaran yegâne insan da elbette ki Medyum Dolunay hocam. Kendisi belaları başımdan uzaklaştırdı. Hayattan zevk almamı sağladı. Artık ne olacak diye düşünmekten kurtuldum yoluma bakıyorum mutlu bir şekilde. Hocama ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum.

 11. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 12. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 13. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 14. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 15. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 16. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 17. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 18. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 19. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 20. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 21. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 22. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 23. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir