Kocaya istediğini yaptiran dua

Kocanız çok sinirli ve sizi hiç bir şekilde dinlemiyormu kocanız ile sürekli kavgalar yaşıyor ve kocanız dışarda olan kötü niyetli kişilerden devamlı etkileniyorsa bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile kocanızın içine huzur ve sakinlik vericeksiniz.Dua’nın etkileri arasında  son zamanlarda kocanız sizi rüyasında görmeye başlıycaktır

Etrafınızdaki kişilere şifin görünmek için sizin söylediklerinize razı gelmek için okunacak dua aşağıdadır.Halk arasında diğer bir adıyla dil bağlama duası olarak bilinen bu dua gerçekten etkilileri ile halk arasında yıllardan beri sürekli olarak okunan bir duadur.Birde bu yönde dualarla okuma yapabilirsiniz. Kerime şu şekilde okunur:

Lâ ilâhe illâ ente, Allahümme estağfiruke lizenbî ve es’elüke rahmeteke, Âllahümme zidnî ilmen, velâ tüziğ kalbî ba’de iz hedeytenî ve heblî min ledünke rahmeten inneke ente’l-vehhâb.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kocaya istediğini yaptiran dua

İstediğini yaptırma duası, evlilikte bazen kadınların yaşadığı sorunlara çözüm bulmak için yapılan dua olarak bilinir. Hayatta her şeyin yolunda gitmediği zamanlarda, evlilikte de istenilen şeyleri elde etmek için dua etmek faydalı olabilir. Kocaya istediğini yaptırma duası da bu amaca hizmet eden bir duadır. Bu dua sayesinde kadınlar, kocalarının istediklerini yapmaları için Allah’tan yardım dilerler.

Birçok kadın için eşlerinin isteklerini yerine getirmek oldukça önemlidir. Ancak bazen kocalar istedikleri şeyleri yapmaktan kaçınabilirler veya istenilen sonucu vermeyebilirler. İşte bu gibi durumlarda kocaya istediğini yaptırma duası farklı bir yol sunabilir. Bu dua, kadınların kocalarını isteklerini yapmaya teşvik etmek ve ilişkilerini daha sağlam bir zemine oturtmak için Allah’a yönelmelerini sağlar.

Kocaya istediğini yaptırma duası için birçok farklı versiyon bulunmaktadır. Bu dualar genellikle Kur’an-ı Kerim’deki surelerden seçilerek okunur. Bazıları ise kendi kelimeleriyle dua edebilirler. H

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 8935 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

44 Evet
44 Hayır

“Kocaya istediğini yaptiran dua” için 8 yorum var.

  1. Eşime her istediğimi yaptırma duası ile bana ve çocuklarıma ilgi duysun istiyorum
    Gözü dışarda olmasın yalan söylemesin istiyorum

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  3. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  4. Hocam sizlerden Ricam babam cok sinirli biri anneme zarar veriyor Değerli değil hic gozunde hep eziyor ne gerrkliyse yapmak isterim babam annemi cok sevsin ve annemin agizna baksin isterim deger gorsun sizlerden Ricam dir yardimci olun

  5. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  6. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  7. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  8. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir