aşık olduğunla evlenme büyüsü

aşık olduğunla evlenme büyüsü: Kızının yada oğlunun mutlu bir evlilik yapmasını isteyen anne, çocuğuna uygun gördüğü kişi ile kaynaşıp birbirlerine aşık olması ve evlenip huzurlu bir hayat sürmeleri ama öncesinde birbirlerinden hoşlanıp birbirlerini sevmeleri için:
Şekli görülen muska iki adet birden hazırlanır bundaki amaç hem erkeğin hemde kızın yastıklarının içine gizlice saklanması gereğindendir.
Muskalar saklandıktan sonra günde 3 vakit olmak üzere 2 şer rekat namaz kılınır. Bu durum 7 gün boyunca her gün yatsı namazından sonra 101 kez Ya Rahman diye mırıldanılır.

İlgili Başlıklar

aşık olduğunla evlenme büyüsü

Aşık olduğunla evlenme büyüsü, birçok kişinin merak ettiği ve araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Evlenme, hayatımızın en önemli adımlarından biridir ve bu adımı atarken sevdiğimiz kişiyle bir ömür geçirmek isteyebiliriz. Ancak bazen karşımıza çıkan engeller veya zorluklar nedeniyle bu hedefimize ulaşmak pek kolay olmayabilir.

Birçok insan, aşık olduğu kişiyle evlenmek için çeşitli yöntemlere başvurabilir. Bu yöntemlerin arasında “aşık olduğunla evlenme büyüsü” de yer almaktadır. Bu büyü, insanların sevdikleriyle evlenmelerine yardımcı olmak için yapılan dini ritüellerdir. Büyü, kişinin niyetleri doğrultusunda yapıldığı takdirde sonuç verebilir.

Aşık olduğunla evlenme büyüsü, birçok farklı şekilde yapılabilir. Bu büyü için kullanılan malzemeler ve yapılan ritüeller değişiklik göstermektedir. Ancak her büyünün ortak amacı, kişinin aşkıyla bir araya gelmesini sağlamaktır. Büyünün etkili olabilmesi için ise kişinin içtenlikle ve inançla yapması gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1059 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

“aşık olduğunla evlenme büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  3. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  4. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir