Kaynanamın Dilini Bağlamak İstiyorum

Kaynanamın Dilini Bağlamak İstiyorum: Kaynananızkimi zamanlar sizlere hak etmediğinizden daha çok kötü davranır belkide sizlerin yapmadığı bir şeyi sanki siz yapmış gibi başkalarına anlatabilirler.Aşağıdaki okuycağımız dua ile Kaynananız artık eskisine göre çok daha ılımlı ve sakin biri insan olucak ve tıpkı dili olmayan bir insan kimi daha az konuşcak bu dua için ilk önce bir vefk tılsımı yapmanız gereklidir resimde gördüğünüz vefk tılsımı bu uygulama için yapılmıştır..

Sonra beş vakit namazından peşinden 7 gün müddetle bu vefkin üzerine 630 defa Yâ Müntekim ismi zikredilir. Yedi günden sonra vefk bir kabre koyulursa o kimsenin dili bağlanır karşınızda konuşamaz olur.

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kaynanamın Dilini Bağlamak İstiyorum

Kaynanalar, evliliklerin en zorlu ve karmaşık ilişkilerinden birini oluşturur. Bu ilişkide anne ve gelin arasında bazen anlaşmazlık, bazen de gerginlikler yaşanabilmektedir. Ancak, sağlıklı bir ilişki için iletişim çok önemlidir. Eğer kaynananızla aranızdaki iletişimi güçlendirmek, onun hoşnutsuzluğunu veya eleştirisini azaltmak istiyorsanız, kaynananızın dilini bağlamak yani onun söylediği şeylere tepki vermemek önemlidir.

Kaynanalar genellikle evlilik sürecinde özgürlüklerinin ellerinden alındığı hissine kapılırlar. Bu yüzden kendilerini güvende hissetmek ve kontrol sahibi olmak isterler. Bu nedenle, çoğu zaman istekleri ve eleştirileri daha yoğun bir şekilde gündeme gelebilir. Siz ise kendinize olan güveninizi sorgulayabilir ve savunmaya geçebilirsiniz. Ancak, kaynananızın dilini bağlamak için doğru bir yaklaşım sergilemeniz önemlidir. Söylediklerine tepki göstermemek, onun eleştirilerini ciddiye almamak veya savunmak yerine anlamaya çalışmak daha etkili olabilir.

Eğer kaynananızın dilini bağlamak istiyorsanız, onu anlamaya çalışmanız gereklidir. Onun duygularını ve beklentilerini anlamak, ilişkinizi daha iyi bir noktaya taşıyabilir. Eleştirilere değil, çözüm odaklı konuşmalara ve yapıcı iletişime odaklanmanız önemlidir. Onun düşüncelerine saygı göstermek, görüş ayrılıklarınızı olgun bir şekilde tartışabilmek ve orta yol bulabilmek ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1624 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

36 Evet
26 Hayır

“Kaynanamın Dilini Bağlamak İstiyorum” için 5 yorum var.

  1. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  2. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  3. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  4. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  5. Sanırım bende işe yaradı bu dua yoksa bu kadın durduk yerde susmazdı dolunay hocam verdiğinzi bilgiler için ben kendi adıma teşekkür etmek isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir