kıskanan kimselere karşı korunmak

Kendini çekemeyen, kıskanan kimselere karşı korunmak isteyen ¡bir kimse cuma /günü akşam ezanından önce yedi çeşmeden alınmış su ile yıkanır, üç rikaat namaz kıldıktan sonra 999 «lahavle» söyler, göğe doğru üfler.

Ertesi günü, sabah namazından sonra, ıssız bir yere gider, yere bir daire çizip içine oturur, yetmiş -ya Gani» söyledikten sonra dairenin içinden çıkıp çevresini dolanır, daireyi siler, evine döner.

Bunları yaptıktan sonra gelen ilk cuma gecesi, yatsıdan önce, kıbleye dönerek yedi kez:

Sen koru ya Kerim Sen koru ya Hakim Sen koru ya Selim Allahu ehad Allahussamed

Estağfurullah esteğfurullah Neuzubillâh neuzubillâh

söyledikten sonra üç kez başını secdeye varıp yere koyar, «allahu bismillahı lâilâheillâllah» deyip kalkar.

Bir kiremit parçasını, üzerine adını yazıp üzerini çizdikten sonra, ıssız bir yere fırlatır atar.

Bu büyü, yedi gün içinde etkisini göstererek, kıskanan. dedikodu yapan kimselerde bir ürperme, büyü yapıp kendini korumak isteyene karşı bir çekinme duygusu meydana gelir. Büyü, cincinin gösterdiği yolda, korunmak isteyen kimsece uygulanır, üçüncü bir kimsenin bunu duymamasına çalışılır. Üçüncü bir kimsenin duyması, büyünün etkisini ortadan kaldırırmış.

İlgili Başlıklar

kıskanan kimselere karşı korunmak

Herkes hayatında en az bir kez kıskançlıkla karşılaşmıştır. Kıskançlık duygusu, insan ilişkilerinde zaman zaman ortaya çıkan doğal bir duygudur. Ancak, bazı kişilerde bu duygu daha yaygın ve yoğun hissedilebilir. Kıskanan kimseler, başkalarının sahip olduklarına karşı yoğun bir kıskançlık hissederler ve bunun sonucunda ilişkileri olumsuz etkilenebilir. Peki, kıskanan kimselere karşı nasıl korunabiliriz?

Birinci adım olarak, kıskançlıkla başa çıkma yöntemlerini öğrenmek önemlidir. Kendimize güvenmek ve başkalarının başarılarına kayıtsızlık göstermek, kıskançlık duygusunu azaltmamıza yardımcı olur. Aynı zamanda, kıskandığımız kişilerle empati kurmayı denemeliyiz. Onların da zorluklarla karşılaştığını, başarılarının emek gerektirdiğini hatırlamak önemlidir.

İkinci olarak, sağlam ve güvenilir ilişkiler kurmak kıskançlıkla mücadelede önemlidir. Sağlıklı bir ilişkide, partnerler birbirlerine güvenir ve destek verir. İlişkinizde şeffaflık ve açıklık sağlamaya çalışarak, kıskançlığı azaltabilirsiniz. Aynı zamanda, kıskanan bir arkadaşınız varsa, onu desteklemek ve anlamaya çalışmak da önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1279 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
28 Hayır

“kıskanan kimselere karşı korunmak” için 4 yorum var.

  1. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  2. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  3. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  4. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir