Kara Sevdadan kurtulmak için dua

Sevdiği kişinin aşkından kara sevdaya tutulan ve bir türlü sevgilisine ulaşma şansıda bulunmayan bir kimse; bu ızdıraptan kurtulmak amacıyla aşağıda gelen mübarek vefki yazar. Üç yada yedi sabah aç karnına içerse kara sevdaya düştüğü kişiyi tamamen unutur ve rahata kavuşur.
Vefk şudur;

Kara Sevdadan kurtulmak için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kara Sevdadan kurtulmak için dua

Kara Sevdadan kurtulmak için dua etmek, kalpten gelen bir çözüm arayışıdır. İnsanların hayatında herkesin yaşadığı bu zorlu dönemlerden biri olabilir. Kara Sevda, aşkın engellerle dolu hali olarak nitelendirilebilir. Başlangıçta aşkın derinliklerinde kaybolmak güzel bir duygu olabilir ancak zamanla zor bir hal alabilir ve kişinin kendisini kaybetmesine neden olabilir. Bu durumda dua etmek, zorlu süreçlerde en etkili ve güçlü çözüm yollarından biri haline gelir.

Kara Sevdadan kurtulmak için yapılan dualar, insanın iç huzurunu bulmasına ve bu sıkıntılı dönemi aşmasına yardımcı olabilir. İnsanın Rabbine yöneldiği dua anları, zorluğun karşısında umut ışığı olabilir. Kara Sevdadan kurtulmak için edilen dualar, insanın niyet ve kalbini Allah’a çevirerek, O’ndan yardım talep etmesini sağlar.

Özellikle eden kişi, temiz niyet ve samimi bir şekilde Allah’a yönelir. İçtenlikle yapılan dua, kişinin kalbine huzur ve teselli sağlayabilir. Kara Sevdadan kurtulmak için dua etmek, aşkın olumsuz etkilerinden sıyrılarak kendini bulması için önemli bir adımdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2541 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

“Kara Sevdadan kurtulmak için dua” için 6 yorum var.

  1. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  3. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  4. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  5. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  6. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir