Kocanı Kör Kütük Aşık Etmek

Kocanı Kör Kütük Aşık Etmek, evlilik bize ne kadar güzel gelir değil mi. Bir insan eğer sizinle evleniyorsa sizi zaten seviyordur ve biizm gibi insanlar için zaten aşk ve sevgi varsa sorun yoktur. Ama ne olur ne biter bilinmez görürsünüz yaşarsınız, kocam beni sevmiyor diye çok kez kendi kendinize konuşursunuz. Belkide çevreniz size konuşur. Duymak istemediğiniz milyonlarca gerçeği yüzünüze vurur. Kocanı kör kütük aşık etmek konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Başlıklar

Kocanı Kör Kütük Aşık Etmek

Evlilikte mutlu bir ilişki, çiftler arasında sevgi, saygı ve anlayışın var olduğu bir temele dayanır. Özellikle eşler arasında romantizm ve tutku dolu bir aşk bulunması, ilişkiyi daha da güçlendirebilir. Bu yüzden, bir kadın olarak kocanızı kör kütük aşık etmek isterseniz, bazı ipuçlarını takip edebilir ve ilişkinizi daha da tatlı hale getirebilirsiniz.

Aşk Dolu Sürprizler Yapın:

Bir ilişkide sürprizler, rutinliği kırar ve romantizmi canlandırır. Kocanızı kör kütük aşık etmek için, ona aşk dolu sürprizler yapabilirsiniz. Örneğin, ona özel bir akşam yemeği hazırlayabilir, romantik bir piknik düzenleyebilir veya sevdiği bir etkinliğe bilet alabilirsiniz. Bu küçük jestler, ona ne kadar önemli olduğunu hissettirecektir.

Birlikte Anılar Oluşturun:

Birlikte keyifli vakit geçirmek, çiftler arasındaki bağı güçlendirir ve aşkı alevlendirir. Kocanızı kör kütük aşık etmek için, birlikte unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz. Bir seyahate çıkabilir, yeni hobiler edinebilir veya birlikte spor yapabilirsiniz. Bu ortak deneyimler, ilişkinizi daha da derinleştirecektir.

Saygı Ve İlgiden Taviz Vermeyin:

Bir ilişkide saygı ve ilgi, temel taşlardır. Kocanızı kör kütük aşık etmek isterseniz, ona her zaman saygı göstermeli ve ilgisini kaybetmemelisiniz. Onun fikirlerine değer verin, duygularını anlamaya çalışın ve onunla empati kurmaktan kaçınmayın. Bu karşılıklı saygı ve ilgi, ilişkinizi daha da sağlamlaştıracaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1287 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
20 Hayır

“Kocanı Kör Kütük Aşık Etmek” için 5 yorum var.

  1. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  2. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  3. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

  4. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir