Yıllarca Aşkıma Karşılık Bekledim

Ona duyduğum aşk duygusu beni hayata bağlayan en gerçek ve köklü histi benim için. Hayatımın tek amacı onu kazanmaktı. Bu kadim, sonsuz duyguma karşılık vermesini bekliyor, her geçen gün içimde yanan aşk ateşinin körüklendiğini hissediyordum. Onunla aynı iş yerinde çalışıyorduk. Her anımı onu izleyerek geçirdiğimi söyleyebilirim. Bu denli ona âşık oluşum çalışma hayatımı da sekteye uğratıyordu. Hiçbir şeye yoğunlaşamıyor, zaman zaman yemeden içmeden kesiliyor, çevremdeki herkesi bu davranışlarımla kahrediyordum.
Doğaüstü güçlere ihtiyacım vardı
Hele ki hayatında başka bir kız olduğunu duymak veya buna şahit olmak beni yaşarken öldürüyor, içinden çıkılmaz bir depresyona sokuyordu. Kullanmadığım ilaç, okumadığım dua kalmadı. Kendi iradem ve imkânlarımla her yolu denedim fakat sonuç hep hüsran oldu. Bu işi gerçek bir medyumun gerçekleştirebileceğini düşünüyordum fakat kime güvenebilirdim ki? Günlerce bunun için araştırma yaptım. Medyum Dolunay hakkında yapılmış bütün yorumları tek tek okudum. Hepsi güven verici, samimi yorumlardı. Bu manada bana kalan tek şey 0555 171 85 40 nolu numarayı aramaktı.
Her şey bu kadar basitmiş
Medyum Dolunay’ın en rahatlatıcı tarafı anlayışlı ve çok samimi bir insan olması zira kendisine hayatımı anlatırken hiç çekinmedim. Beni özenle dinleyip etkisi yüksek olan bir dua uygulayacağından söz etti. Sevdiğini kendine âşık etme duası sayesinde rüya gibi günler yaşamaya başladım. Bugüne dek sadece uzaktan seyredip karşılıksız aşkıyla yanıp tutuştuğum erkeğin bana âşık olmasına vesile oldu. Arayıp aramamakta tereddüt eden arkadaşlar için boşuna kaygılanmamalarını öneriyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 749 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
30 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir