Yıllarca Sahip Olmak İstediğim Tek Erkek

Yaklaşık iki yıldır kendi imkânlarım içinde sevdiğim, âşık olduğum, evlenmeyi hayal ettiğim erkeğin dikkatini çekmeye çalışıyordum. Fakat bütün mücadelelerimin sonucunda tekrar hayal kırıklığı yaşıyordum. Onun gözü benden başka herkesi görüyordu. Flört ettiği kızlar düşmanım olmuşlardı. Beni fark etsin, içimdeki aşk ateşine karşılık versin diye yanıp tutuşuyordum. Bu arada evlilik yaşım da gelmişti. Yaşıtlarımın neredeyse hepsi evlenmişti bu beni daha da hırslandırmış olmuştu. Son çare olarak bir hocaya gitmek kendimi okutmak bu bahtsız talihsiz halime şifa olabileceğini düşündüm. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle mahallece tanınmış nefesinin kuvvetli olduğu söylenen hoca teyzeye danıştım. Tahmin edeceğiniz gibi sonuç yine hüsran oldu.
İyi ki Medyum Dolunay’ı Tanıdım
Araştırmalarımı hızla sürdürüyordum. İnternette sevdiğini kendine bağlamak için dua aradığım sırada Medyum Dolunay’ın internet sitesi karşıma çıktı. Farklı güçler beni bu adrese sürükledi ve herkes gibi ben de sitede gezinmeye, yorumları okumaya başlayarak hoca hakkında bilgi edinmeye başladım. Yorumların olumlu olması hocamıza güvenmemi sağladı ve bir anda 0555 171 85 40 nolu telefonu tuşlamaya başladım. Hocamızla birebir görüşme sağladıktan sonra içimi bir huzur kapladı. Kendi kendime bu sefer olacak dedim. Kısa süre sonra da yanılmadığıma şahit oldum.
Her şey hızla gelişti
Hocamızın uyguladığı dua sayesinde uğruna her şeyi göze aldığım biricik sevdiğim adam beni fark etmiş, bana teklif bile göndermişti. Şu anda nişanlıyız ve Allah’ın izniyle Ağustosta düğünümüz olacak. Kendi olanaklarınız ile sevdiğinizi kendinize bağlamakta güçlük çekiyorsanız bir de Medyum Dolunay ile tanışın derim. Kısa sürede hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşmeye başladığına şahit olacaksınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 870 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
29 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir