Sevgilim Geri Dönmesi İçin Büyü

Sevgilim Geri Dönmesi İçin Büyü: Ayrılan ve giden sevgilinizin geri dönmesi için niyet edilerek yapılcak büyü uygulması çok etkili bir uygulama olarak yıllar boyunca arabistan ve diğer ülkelerde aşk acısı çekmiş insanlar için yapılan en bilinen büyü türlerinden biridir.

Sevgilim Geri Dönmesi İçin Büyü

Uygulamayı yapan ve etkilerini görenler;

Sevilay Dinç;Merhaba dolunay hocam erkek arkadaşımımdan uzun bir süre oldu ayrıldığımızdan beri bir çok şey yaptım erkek arkadaşımın bana geri dönmesi için ama bir türlü sonuç alamadaım aşağıdaki vermiş olduğunuz formülü 4 5 kez okuyarak yaptık yardımlarını için teşşekür ederim

Elma Kabuğu İle sevgilini geri getirme büyüsü

İyice olmamış, çok kızarmamış bir elma, koparmadan, bütün olarak soyulur. Soyulan kabuğun iç yüzune, is mürekkebiyle, başa kızın, sona erkeğin olmak üzere adları yazılir. Kabuğa boydan boya, ya kırk bir «sin», ya da yetmiş «mim» yazılır. Harfler yazılırken, herharfin yazılışında kızın adı söylenir. «bağladım ya Hu» denip sağa, sola üflenir. Sonra, kabuk, gene koparılmadan, üstüste üç kez katlanır. Bir muşambaya sarılır. Ağırca bir taşın altına kanarak, iyice bastınhr. Ortaya yassı bir nüsha (muska) çıkar. Bu muska, ‘bir ‘kırmızı beze sarılıp dikilir. İki gün güneşe ya da gece aya karşı damda saklanır. Yetmiş «hü» çekilerek ordan alimp, gerdekten bir gün önce, geceleyin, gizlice, kızın gelin olacağı evin kapısının eşiğinin altına saklanır.
Kız, muskanın üstünden üç kez geçince, bağlanır. Muska oradan alınmaz da, kız gelin olduktan sonra üstünden yetmiş kez geçerse, cinlerle sevişip gebe kalır, sonra doğurarnaz, ya da doğururken çok büyük acı çeker, ölüme bile sürüklenirmiş. Büyünün sürüp gitmesi isteniyorsa, aradan kırk gün geçmeden, daha doğrusu kız üstünden yetmiş kez geçmeden, muska konduğu yerden alınıp, başka bir yere konur. Muska orada buİunduğu sürece, kız bağlı kalırmış. Bu büyü çözülmez de, kız ölür ya da çıldınr, büyüyü yapan da bilinirse yedi kurşun, ya da yedi bıçak yarası ile öldürülmesi gerekir. Yoksa başına gelecek yıkmun önüne geçilmezmiş.
Bu büyünün korkunçluğu yüzünden, yapan bir süre sonra muskayı koyduğu yerden alır, ateşte yedi <<Elhaın>> okuyarak yakar, gelin çözülür. Büyü anlaşılır, yapan, bilinmezse, çözülmesi için şöyle yapıhr:
Kırk çeşmeden birer yudum, yetmiş dereden birer küçük kaşık su alınır. Bir kğıdın üzerine mor mürekkeple yetmiş <Kulhuvallah» yazılıp bu suya. atılır. Eriyip su bulanıncaya değin ezilir. Sonra, bu sudan yedi yudum gelme, yedi yudum güveye içirilir. Kalan su, bir kazan ilik suya katılır, bu su ile gelin-güvey yıkanır, sonra üçer rikaat namaz kılar, o günün gecesi işler de düzelirmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgilim Geri Dönmesi İçin Büyü

Sevgilim geri dönmesi için büyü, birçok insanın aklına gelen fakat son derece riskli olan bir konudur. İlişkilerde yaşanan sorunlar veya ayrılıklar, insanları çaresizlik hissiyle dolu kılar ve bazen büyülere başvurma düşüncesi ortaya çıkar. Ancak, unutulmamalıdır ki bir ilişkinin sağlıklı bir şekilde sürmesi ve geri dönmesi için büyüye başvurmak yerine, iletişim ve anlayış odaklı çözümler aranmalıdır.

İlişkilerde yaşanan sorunlar ve ayrılıklar, genellikle iletişim eksiklikleri veya farklı beklentilerden kaynaklanır. Bu tür durumlarda, çiftler olarak bir araya gelip sorunları açık bir şekilde konuşmak, birbirimizi anlamaya çalışmak önemlidir. Zamanla birçok ilişki sorunu çözülebilir ve sevgiliniz geri dönebilir.

Sevgilinizin geri dönmesi için “büyü” gibi yöntemlere başvurmak, sadece riskli değil aynı zamanda etik olmayan bir davranıştır. Başka bir kişi üzerinde kontrol sağlamak veya onu geri döndürmek amacıyla manipülatif teknikler kullanmak, sağlıklı bir ilişkinin temelini oluşturan güveni zedeler ve ilişkinin geleceğine zarar verir. Bu nedenle, sevgilinizin geri dönmesi için daha sağlıklı ve etik çözümler aramanız önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2060 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
32 Hayır

“Sevgilim Geri Dönmesi İçin Büyü” için 4 yorum var.

  1. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  2. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  3. Kırşehir merkezden ben mehmet akif. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-07-2018 10:34:29

  4. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir